anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Łączenie przedmiotu zakupionego na aukcji z innym od tego samego kontrahenta. łączona wysyłka?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Mycha640
#7 Wielbiciel#

Witam Czy jeżeli kupię jeden przedmiot poprzez licytację a inny dokupię u tego samego sprzedającego to jest możliwe przesłanie tego jedną przesyłką? Z automatu jest chyba naliczane jako 2 przesyłki=2 opłaty. Dziękuję

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
LEW433
#21 Demiurg#

Nie, wszystko zależy - na zwykłym da się połączyć:Jak mogę połaczyć zakupy z licytacji i kup teraz chodzi mi o dokonanie płatności w.png a na AL musisz się dogadać ze sprzedającym.

oznacz moderatorów
Mycha640
#7 Wielbiciel#

Ale to nie rozwiązuje kwestii przesyłki. Jeśli kupisz coś za 35zł na licytacji i dokupisz drugą sztukę u tego samego to możesz mieć przesyłkę SMART, a osobno się nie łapiesz. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Oczywiście że rozwiązuje jak sprzedajacy ma oferty ze Smartem.

oznacz moderatorów
Mycha640
#7 Wielbiciel#

Sprzedający ma ofertę ze smartem, ale automat policzy to (chyba) jako 2 paczki, a kupujący będzie musiał zapłacić za 2 przesyłki. Stąd pytanie CZY AUTOMAT ŁĄCZY W TAKIM PRZYPADKU DWIE ZAKUPIONE W RÓŻNY SPOSÓB RZECZY W JEDNĄ PACZKĘ?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Mycha640 to zależy jakie ustawienia są w ofertach tego sprzedającego.  Czy w jednej pacce zmieszczą się dwie przesyłki oraz jeśli są różne metody dostawy to jaki ma ustawiony sposób łączenia cenników. 
Podaj proszę numery ofert, które Cię interesują. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Mycha640
#7 Wielbiciel#

AnnaG-Antyki trafiła w sedno i wyjaśniła mi to o co mi chodziło; Można połączyć sprowadzając na jedną zakładkę (opisała jak), a dalej już poszło. Dziękuję i życzę miłego dnia Krzysztof

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Jeśli widać możliwość większej ilości sztuk niż 1 w paczce to możesz połączyć to sposobem. Cały myk polega na przeniesieniu zakupów do jednej zakładki. Wybierasz to co na KUP TERAZ jest i rozpoczynasz płatność. Najprościej wybrać blik z kodem i podać błędny kod. Wtedy zakup przenosi się do moje zakupy- nieopłacone. Licytacje też tam trafiają. Zaznaczasz ptaszkiem co chcesz zapłacić i na dole  na zielonym masz opcje do zapłaty wszystkiego. 

oznacz moderatorów
Mycha640
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za pomoc. Dokładnie o to mi chodziło, o ten "myk". Pozdrawiam i życzę miłego dnia Krzysztof

oznacz moderatorów