anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

100 monet w Allegro Buisness

comi1996
#7 Wielbiciel#

dzień dobry mam pytanie odnośne programu promocji ALLEGRO PAY BUSINESS: Czytam: Jak otrzymać 100 Monet? Aktywuj Allegro Pay Business Szukaj przedmiotów na Allegro Business z oznaczeniem Zrób pierwsze zakupy z Allegro Pay Business za min. 500 zł w terminie 13 - 26.03.2023 r. Odbierz 100 Monet na kolejne firmowe zakupy. a w regulaminie: b. dokonają w Okresie Promocji zakupu Towaru w Allegro z usługą Allegro Pay Business na kwotę minimum 500 zł. i moje pytanie czy towar jest liczbą pojedynczą czy mnogą ? można kupić towar lub towary... (choć pojedynczy towar może składać się z różnych elementów, pisze się dostawa towaru a nie dostawa towarów.. ) dokonałem dziś zakupu towaru na firmę, Zakup z pakietem Smart 296,32 zł + 279,99 zł czyli ponad 500zł , czy to się liczy? (czy pojedyncza rzecz musi kosztować ponad 500zł?)

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@comi1996 zakup w zamówieniu nr 1645f1f0-ca3a-11ed-bf0d-7fe533c9df3e spełnia warunki promocji, jednak technicznie może zdarzyć się tak, że monety nie zostaną automatycznie naliczone, więc jeśli 1 kwietnia nie będzie ich na Twoim koncie do odebrania, to napisz proszę ponownie, będziemy działać 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

comi1996
#7 Wielbiciel#

Witam, zgodnie z wcześniejszą informacją piszę ponownie, mamy już 3 kwietnia i monety się nie pojawiły, proszę zadziałać

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@comi1996 wyjaśniam to, dam znać, gdy tylko otrzymam odpowiedź 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@comi1996 przepraszam, że czekałeś. Monety zostały już doliczone do Twojego konta, widzę, że pisałeś też do nas wiadomości e-mail i otrzymałaś informację w sprawie nr 32442321. 
Przepraszam za te trudności, udanych zakupów! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów