anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

2 przesylki po jednym zamówieniu

Client:46352453
#7 Wielbiciel#

Witam na allegro zamawiałem juz sporo rzeczy jednak po ostatnim zakupie stało się coś innego co poruszyło moją ciekawość. Zamówiłem jeden przedmiot a gdy wchodzę w szczegóły zamówienia mam dwie przesylki z czego jedna dojdzie dzisiaj do paczkomatu a druga jest opóźniona i jakby caly czas jest nadawana. Ktoś juz spotkał się z czymś takim i może mi wyjaśnić o co chodzi? I czy to zwyczajmy błąd czy z zamówieniem jest coś nie tak? 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

Wisz, że to od tego samego sprzedawcy? Wyjaśnij to z nim. Był tu już podobny temat jakiś czas temu. Ktoś zamówił jedną rzecz, ale miał info w zakładce Kupione o dwóch przesyłkach. Nie wiem, jak to się skończyło. 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Client:46352453  Miałem podobny przypadek ale jako sprzedawca chcąc wysłać przesyłkę w paczkomacie okazało się że moja skrytka otwarła się i była w niej już inna wysyłka. Zrezygnowałem z dokładania do niej swojej paczki i po kontakcie z in postem nadałem ją ponownie z nowymi numerami .W ten sposób kupujący otrzymał właśnie 2 informacje o nadaniu 2 przesyłek do niego ode mnie ale poinformowałem go o sytuacji tu u ciebie też mogło tak być że paczkomat nie przyjął pierwszej paczki a sprzedawca nadał ją ponownie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:46352453 Odbierzesz jedna i jak będzie towar to nie ma co się drugą przejmować. Zapłaciłeś także za jedną.Możesz także poprzez "centrum wiadomości " zapytać sprzedającego czy wie o co chodzi:https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/centrum-wiadomosci/wiadomosci/thread/ez6l8YVzvp5pfJl6lPq3...

oznacz moderatorów