anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

2 umowy rat 0% lub kup na raty

Princessa0071
#7 Wielbiciel#

Witam mam pytanie zakupiłam przedmiot z allegro chciałam kupić na raty więc kliknęłam raty odnawialne dostałam zgodę i przysłali dokumenty mailem na kwotę 3 tysiące lecz wylogiwalo mnie że strony weszłam drugi raz na ten produkt i zrobilam ta raza zakup na raty dostałam odpowiedź z banku że również uznali i opacili produkt mam umowę na mailu kwotę i numer konta. Wszystko ok ale co że zlotowkami które wyslalam by potwierdzić tożsamość? Odesla je? I czy i jak mogę odstąpić od tej umowy z tym kredytem odnawialnym??  Chce odstąpić od umowy mam na to 14 dni. Czy to jest powiązane z Alior bankiem bo z tąd sprzedawca dostał pieniądze które ja będę splacac. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

@Princessa0071  W zakładce Kupione masz jeden przedmiot, czy dwa takie same? Jeśli jeden, to pierwszy zakup ratalny nie został sfinalizowany zakupem przedmiotu. Jeżeli to były "raty odnawialne" i masz dokumenty, masz tam też nazwę banku. Aby odstąpić od umowy z kredytem odnawialnym, trzeba wysłać do banku listem poleconym odpowiednie pismo lub osobiście załatwić to w placówce. Skontaktuj się z bankiem i wyjaśnij to. Jeśli sprzedawca otrzymał wpłatę od Alior, to znaczy że drugi zakup ratalny był realizowany ratami PayU.

Rat Od.nowa (odnawialnych) udziela Bank BNP Paribas Bank Polska S.A. tel. 48 503 221 521.

Złotówki wysłane w celu weryfikacji danych powinny wrócić na Twoje konto.

 

oznacz moderatorów

Princessa0071
#7 Wielbiciel#

witam z góry dziękuję za odpowiedz, w zakładce kupione mam 1 przedmiot. i na mailach mam ze sprzedawca otrzymał moją kwote i przygotowuje przedmiot do wysyłki ale wszystko jest z alior banku. A z tego Paribasa nie ma nic, że zostało opłacone itd.a z tego PayU dostałam tylko taką wiadomość : Witaj,
 w procesie wnioskowania o produkt kredytowy PayU zaakceptowałeś(aś) treść Regulaminu Usługi Pośrednictwa Pożyczkowego PayU.
Zgodnie z Ustawą o Prawach Konsumenta, w załączeniu przesyłamy pełną treść dokumentu. i już nic wiecej tylko że jest ta umowa. Czyli one 2 nie nie łączą się ze sobą tak mogę odstąpić od umowy z Paribasem ? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Princessa0071 No to wszystko jasne i dobrze się skończyło.A nerwy były?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Princessa0071 Pisałaś o ratach odnawialnych. Raty odnawialne to raty Od.Nowa, których udziela Paribas, stąd taka moja odpowiedź. Przedmiot na raty PayU z Alior został kupiony i nic więcej z tym bankiem robić nie musisz, poza spłatą rat. Jeśli masz przyznany limit odnawialny i chcesz odstąpić od umowy, skasować ten limit, skontaktuj się z Paribas. To są dwie oddzielne sprawy.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Princessa0071 Na Allegro kredytu na zakup ratalny od "nowa" udziela;Raty Od.nowa – wniosek wypełnisz na stronie Allegro a my wyślemy go do banku BNP Paribas Bank Polska S.A. w celu weryfikacji Twojej zdolności kredytowej

oznacz moderatorów