anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

21 LIPCA PRZELALAM KWOTE 103.02 GR NA ZAKUP LEKOW DO DNIA DZISIEJSZEGO NIE OTRZYMALAM ANI LEKOW ANI

Client:114503042
#7 Wielbiciel#

21 LIPCA PRZELALAM KWOTE 103.02 GR NA ZAKUP LEKOW DO DNIA DZISIEJSZEGO NIE OTRZYMALAM ANI LEKOW ANI

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:114503042 Cześć. Podaj mi proszę dokładny numer zamówienia, ponieważ na tym koncie nie widzę takiej transakcji. Przejrzałam również inne Twoje konta na Allegro, które udało mi się znaleźć (łącznie 8), ale na żadnym nie widzę zakupu z 21 lipca. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:114503042
#7 Wielbiciel#

PRZELEW NASTAPNI DNIA  21 08 GODZINA15,39,24SEKUND PRZELEW 103,02GR PRZEZ ZABKE PIENIADZE UTKNELY U OPERATORA

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:114503042 W takim razie prześlij proszę potwierdzenie tego przelewu przez formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt (wyraźne zdjęcie lub skan). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:114503042
#7 Wielbiciel#

PIENIADZE PRZELALAM DNIA 21 LIPCA 0 GODZINIE 15 -stej z minutami gdzie sa moje pieniadze

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:114503042 Jeśli nieprawidłowo wypełniłaś blankiet do przelewu (lub błąd popełnił pracownik Żabki), to przelew nie dotarł do sprzedającego. Właśnie z tego względu zawsze zachęcamy do płatności elektronicznych.

Na mejlu powiązanym z transakcją powinnaś znaleźć wiadomość od operatora, który potrzebuje Twojego numeru konta, żeby zwrócić Ci pieniądze. Domyślam się, że zlokalizowanie prawidłowego adresu mejlowego może być kłopotliwe ze względu na tak dużą liczbę kont, dlatego prześlij nam potwierdzenie przelewu przez formularz (https://allegro.pl/pomoc/kontakt ), wtedy sprawdzimy, gdzie są Twoje środki. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:114503042
#7 Wielbiciel#

paragon jest tak wyblakly ze nie da sie przeslac a ja nie podalam mojego konta

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:114503042 Musisz podać dane, które pomogą zweryfikować ten przelew. Inaczej nie jesteśmy w stanie go zlokalizować. Nawet jeśli paragon jest wyblakły, to prześlij go przez formularz, być może uda się to jakoś odczytać. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:114503042
#7 Wielbiciel#

pieniadze sa u opertorA PONIEWAZ BYLO TO SPRAWDZANE PRZEZ GADANIE

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:114503042 W takim razie podaj mi dane tego zakupu — numer zamówienia czy login konta Allegro. Może być nawet login konta, z którego dodałaś wątek na Gadane. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka podziwiam Twój spokój i opanowanie 🙂

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@mdrogeria a my musimy codziennie borykać się z takimi sytuacjami 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:114503042 spróbuj zrobic zdjęcie paragonu i pobawić się filtrami np negatyw albo sepia niewykluczone że uda się tekst na paragonie wyostrzyć

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@az1rael zakładasz poważnie, że autorka postu jest w stanie zastosować Twoje rady w praktyce. Bo ja się zastanawiam, kto czeka na leki 3 miesiące i niczym się nie przejmuje.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@mikeza raczej nie, ja się zastanawiam nad lepszą rzeczą. Handel lekami na allegro jest zabroniony i ogólnie w necie 😄 więc co ona zamówiła...

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@az1rael faktycznie, tym bardziej, że zakupu nie ma na allegro i to jest ciekawe. może to nie było na tym portalu 😁

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów