anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Absurdalne wyniki filtrowania po włączeniu grupowania

wojtkow
#9 Pomysłodawca#

Po ostatniej cudownej zmianie i włączeniu grupowania Wasz system przestał pokazywać część ofert, w niektórych specyficznych przypadkach bywa że i 90%. To, że te oferty istnieją można się było przekonać jeszcze wczoraj używając &description=1, ale dziś, po zablokowaniu tej metody mogę obejrzeć np 6 (trzy zgrupowane i trzy pojedyncze) z 92 ofert używanych w kategorii modelarstwo -> zdalnie sterowane -> lotnicze. W innych kategoriach jest podobnie.

Takie pytanie, czy w ogóle planujecie dać użytkownikom możliwość dotarcia do wystawionych ofert czy po prostu Allegro to czarna dziura z której nic się nie wydostanie?

Odrobina złośliwości ale udostępnianie systemu z takimi błędami jest klasycznym testowaniem na produkcji i dowodem, że proces produkcji leży i kwiczy.

 

Screeny w załączeniu, jak macie odrobinę przyzwoitości to to poprawcie.

 

Poza tym (jak Katon Starszy) uważam, że wyszukiwanie po opisach i rozgrupowywanie ofert trzeba przywrócić.

 

Zrzut ekranu 2024-10-7 o 20.49.22.pngZrzut ekranu 2024-10-7 o 20.48.57.png

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

resistdj
#10 Popularyzator#

Wg Allegro wszystko działa jak powinno a zdecydowana większość użytkowników jest zadowolona z tego że nic od 1 października nie działa jak powinno. Także nie ma co zmieniać skoro nic nie działa ale wszyscy zadowoleni. A nawet jak nie jesteś zadowolony to Allegro twierdzi że jesteś i nie masz nic do gadania bo oni wiedzą lepiej.

oznacz moderatorów

Guitar19
#1 Nowicjusz#

Dokładnie strasznie tandetna i nikomu nie potrzebna (nie)funkcjonalnosc, o utrudnia tylko zakupy. Powinno dać się chociaż to normalnie wyłączyć. nie wiem kto na to wpadł i kto przyklepał, w założeniach na papierze pewnie miało być super innowacją, no ale założenia a realia to dwie różne rzeczy, nawet jeśli działało by to już normalnie, to bedzie utrudnienie, tyle że mniejsze Musiałem gdzieś wylać moją frustracje, postęp dla postępu, nic pozytywnego nie wniosło, tak jak i mój komentarz. Zróbmy może taką ogólną, na cały portal ankietę, komu się podobają te zmiany a komu nie? dopóki nie jest w całości wdrożone, bo na pewno nie jest (XD)

oznacz moderatorów