anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Absurdy i sprzeczności w tytule i opisie aukcji

xlavoc
#7 Wielbiciel#

Coraz częściej spotyka się z aukcjami, w których coś zupełnie innego znajduje się w tytule aukcji w stosunku do jej opisu. Czasem różnice są takie, że zupełnie nie wiem, czego aukcja dotyczy. I nie chodzi mi o bzdurne chińskie tłumaczenia, tylko całkowite poplątanie tematów.

Przykładem niech będzie aukcja https://allegro.pl/oferta/przewod-tekalanowy-fi12-14109150290

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@xlavoc Cześć. Ta sprzeczność wynika z nieprawidłowego połączenia oferty z produktem przez sprzedającego. Takie sytuacje możesz nam zgłaszać za pomocą przycisku "Zgłoś ofertę błędnie powiązaną z produktem"

ko_alka_0-1696582536518.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka zgłoś ... zgłoś .... zgłoś , a może zainteresowalibyście się w końcu Waszym produktem , szumnie zwanym katalogiem , to w końcu Wasze dzieło , a oczekujecie , aż inni zrobią za Was robotę .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@xlavoc prawidłowy tytuł oferty masz zawsze po prawej stronie nad ceną , to utworzył sprzedawca , po lewej stronie nad miniaturką to chory zapis z katalogu , który bez zgody sprzedawcy nakłada allegro .

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Ma się zgadzać z tytułem tym z prawej strony i opisem poniżej. Tytuł z lewej to tzw tytuł katalogu czyli dziwny wymysł allegro doprowadzający do symptomów wścieklizny spore grono użytkowników. Możesz sobie opinie poczytać, tu na forum znajdziesz setki zali na to.... Generalnie sprzedawca odpowiada za zgodność ale w praktyce może tylko zgłosić błąd i albo poprawią albo nie. A jak poprawią to przy okazji u innych zepsują. A czasami po prostu nie da się inaczej. Przykładowo wystawiam sobie gazetki wszystkie w ten sam sposób, każdy miesiąc oddzielnie, a bot przyczepia się do jednego numeru i go notorycznie zdejmuje. Drogie allegro pracuje nad tym ponad miesiąc i końca nie widać... A ja mam wybór: ryzykować blokadę za nic, podpiąć do katalogu z inną gazetką i mieć taki podwójny tytuł, wystawić na lokalnym albo wcale. Wybrałam lokalne, a niektórzy mają to gdzieś i dają tak...

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@AnnaG-Antyki będziesz się bawiła w zmianę tła na białe? zostało 10 dni .... xd

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów