anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Ankiety - śmiech nikt ich nie czyta

czarnoszarywilk
#9 Pomysłodawca#

Jak długo można wypełniać ankietę na temat maila aby ją ktoś przeczytał z obsługi ALLLEGROOOO ??? - od 2 tygodni piszę, że mail źle działa i co wielkie **piiip**O - przed rokiem było to samo, ale poprawili na stary działający mail i teraz znowu wrócili do uszkodzonego **piiip**a z przed lat które się nie sprawdza, mam ustawione słowo wyszukujące i co powyżej 9 aukcji wynajdujących takie słowo klikam pokaż wsystkie (ponad 9+) przerzuca mnie do całej kategorii mającej 1327 przedmioty (GDZIE JA WIDZĘ TE NOWE CO MNIE INTERESUJĄ ?????) tak trudno to zrobić aby działało poprawnie, a może łatwiej wywalić partaczy informatyków i gości od kontaktów z klientami ????

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@czarnoszarywilk Cześć. Oczywiście przekażę Twoje zgłoszenie do Działu Technicznego, ale proszę Cię o zrzuty ekranu, na których widać ten problem. Daj proszę znać, czy korzystasz z aplikacji mobilnej (system: iOS czy Android) czy z przeglądarki (jeśli tak, to jakiej). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

czarnoszarywilk
#9 Pomysłodawca#

Używam laptopa, - problem jest gdy ilość nowych aukcji przekroczy 9 pod aukcjami jest odnośnik wyświetl wszystkie np. 29 i klikając widzę całe kategorie np.2300 przedmiotów żadnego nowego nie znajdę. (ten problem już był 1/2 roku temu i wrócono do starej wersji teraz ktoś znowu wypchnął ten widok maila z błędami.przed kliknięciem w ramkęprzed kliknięciem w ramkęPrzeniesienie po kliknieciuPrzeniesienie po kliknieciu

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@czarnoszarywilk dziękuję za zrzuty i Twoją wiadomość, przekazałam zgłoszenie do odpowiedniego zespołu, który pracuje już nad rozwiązaniem tego problemu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

czarnoszarywilk
#9 Pomysłodawca#

Witam - jakoś nic się nie zmieniło ? Trzy dni na poprawienie to chyba mało  - czekam dalej

oznacz moderatorów

czarnoszarywilk
#9 Pomysłodawca#

Witam - jakoś nic się nie zmieniło dalej - do du.y taki dział techniczny - czekam dalej

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Dział techniczny pewnie na urlopie.

oznacz moderatorów

czarnoszarywilk
#9 Pomysłodawca#

witam

Czy dział techniczny ma urlop bo nic się nie dzieje ? Czy wyrazili swe zdanie na temat maili ?

oznacz moderatorów