anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
×

Allegro BookTarg oraz live'y z twórcami!

Były Moderator
Były Moderator

Zrzut ekranu 2020-05-22 o 11.13.13.png

BookTarg wystartował! Zapraszamy na nasze wirtualne targi książki

Dukaj, Escobar, Bagiński, Chmielarz, Bonda i blisko 40 innych pisarzy i pisarek, z którymi można się spotkać nie wychodząc z domu. Do tego webinaria na tematy związane z prowadzeniem działalności w czasach kryzysu i wirtualne stoiska targowe na Allegro z premierami i dobrze znanymi tytułami - tak w dużym skrócie będzie wyglądać BookTarg przez najbliższe dni.

Dlaczego organizujemy takie wydarzenie?
Wspólnie z Legimi i lubimyczytać.pl postanowiliśmy wypełnić lukę po Warszawskich Targach Książki, które zgodnie z planem właśnie wczoraj miały wystartować. Wszyscy wiemy, dlaczego tak się nie stało. Pandemia COVID-19 odcisnęła głębokie piętno na rynku książki i bardzo wielu jego uczestników znalazło się w trudnej sytuacji. Dlatego naszym celem jest wsparcie tych, z którymi współpracujemy na co dzień - wydawców, księgarni, dystrybutorów oraz pisarzy. Dzięki wydarzeniu BookTarg możemy bezpośrednio wesprzeć rynek książki promocyjnie oraz sprzedażowo. Na https://allegro.pl/zobacz/booktarg prezentujemy 3,5 tysiąca premier, nowości i bestsellerów książkowych od 84 wydawnictw. Dzięki darmowemu (po raz kolejny) programowi SMART! czytelnicy zakupią książki bez kosztów dostawy.

Nie zapomnieliśmy również o samych pisarzach i pisarkach. Wielu z nich znalazło się w bardzo trudnej sytuacji finansowej z powodu przełożenia premier, odwołania spotkań w bibliotekach i księgarniach stacjonarnych, przełożeniu bądź odwołaniu festiwali międzynarodowych. Dlatego zdecydowaliśmy wspólnie z Unią Literacką zorganizować na charytatywni.allegro.pl “Akcję Literacką". W ramach aukcji będzie można licytować przeżycia od znanych twórców, w tym spacer z Zygmuntem Miłoszewskim, oprowadzanie po Gemaldegaleie przez Jacka Dehnela, a także cenne obiekty o charakterze kolekcjonerskim. Całość środków zebranych przez Unię Literacką trafi do pisarzy i pisarek znajdujących się w potrzebie.

Zapraszamy Was do udziału, koniecznie zajrzyjcie również na naszego Facebooka , informacje o wszystkich spotkaniach są dostępne na stronie www.booktarg.pl 🙂

A już dziś wieczorem, LIVE BookTarg Live | Jacek Dukaj i Tomek Bagiński!

98167849_121697042866153_2404103648968704_o.jpgStarcie dwóch gigantów - słowa i obrazu! Jacek Dukaj - wybitny pisarz oraz Tomek Bagiński - znakomity animator i reżyser, odpowiedzą na pytanie, czy żyjemy w czasach zaniku pisma i dominacji obrazu. Zadanie pogodzenia ze sobą ognia i wody weźmie na siebie Grzegorz Jankowicz! Więcej na BookTarg  www.booktarg.pl

   Klaudia
   Były Moderator