anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Cash a zwroty

DeadPowerPoison
#8 Zapaleniec#
  • Dzień dobry

Jak wygląda sytuacja związana z zwrotami przedmiotów zakupionych przez Allegro Cash. Produkt zakupiłem ale zwróciłem niedługo po zakupieniu. Przedmiot nie został jeszcze wysłany. Sprzedawca twierdzi że pieniądze zwrócił już pieniądze przed weekendem ale pieniądze nadal nie dotarły.

 

Pozdrawiam serdecznie

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Zakup opłacony Allegro Cash możesz anulować lub zwrócić. Zrobisz to w zakładce Moje zakupy. W takim przypadku sprzedający zwróci pieniądze na Twój rachunek Allegro Cash. Dowiedz się, jak anulować zakup lub jak zwrócić zakup.

Zakupy z Allegro Cash podlegają standardowym zasadom zwrotu i reklamacji, zgodnie z naszym regulaminem. Zapoznaj się z Polityką zwrotów na Allegro.

Jeżeli za zakup naliczyliśmy cashback, to w momencie anulowania zakupu lub jego zwrotu, zaktualizujemy oczekujący lub wypłacony cashback.

jak zwrócił to dostaniesz maila od Allegro i w 3dni powinny być tam skąd wyszły- był mail?

oznacz moderatorów

DeadPowerPoison
#8 Zapaleniec#

Jest tylko mój zwrot. Nie dostałem informacji o zwrocie od sprzedawcy.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Czyli nie zwrócił z tego wynika, a ile minęło czasu?

oznacz moderatorów

DeadPowerPoison
#8 Zapaleniec#

Technicznie ma czas jeszcze (6dni) ale sprzedawca napisał mi że już wykonali zwrot.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Więc technicznie należy zaczekać, mógł tak napisać ale wtedy przychodzi mail od Allegro, więc ....🤗

oznacz moderatorów

DeadPowerPoison
#8 Zapaleniec#

Dziękuję 😊

oznacz moderatorów