anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

allegro days - ile mi brakuje do 400zł

jackie77
#7 Wielbiciel#

Witam,

od 5 do 7 lutego zrobiłem sporo zakupów. Niektóre były z allegro days. Wchodząc w zakładkę "moje zakupu"

nie widzę, które aukcje były z allegro days. Nie wiem ile z tych aukcji liczy mi się do sumy 400zł i ile mi brakuje żeby otrzymać monety. Czy jest to gdzieś do sprawdzenia? Czy muszę wejść jeszcze raz w w każdą aukcję i sam sobie podliczyć?

pozdrawiam

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Co policzyć:

 

  • Aby otrzymać Monety Promocyjne Użytkownik, w Okresie trwania Promocji musi spełnić łącznie poniższe warunki:

    a) zawrzeć w Okresie trwania Promocji jedną lub kilka Transakcji, których przedmiotem są Towary z Ofert z oznaczeniem “Allegro Days” w dowolnych kategoriach (z wyjątkiem kategorii wykluczonych w Regulaminie Programu Monetowego), o łącznej wartości równej lub wyższej niż 400,00 zł (bez kosztów dostawy);

    b) skutecznie dokonać płatności za Transakcje, o których mowa w lit. a powyżej w ramach jednej płatności, za pośrednictwem Operatora Płatności (status płatności: „Zakończona”).

 

oznacz moderatorów

jackie77
#7 Wielbiciel#

"ramach jednej płatności".... czyli kilka aukcji od razu płatne łącznie 400zł.

A nie np. wczoraj kupiłem i opłaciłem za 100zł, a dziś kupiłem i opłaciłem za 300zł ?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@jackie77 Tak, za zakupy musisz zapłacić za jednym razem (ale nie muszą być to zakupy od jednego sprzedającego). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

jackie77
#7 Wielbiciel#

to faktycznie nie ma co podliczać ile kupiłem w x dniu i ile muszę kupić w y

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@jackie77 Cześć. 🙂 Nie ma żadnego licznika, samodzielnie należy to sprawdzać. Od 5 do 7 lutego zrobiłeś zakupy w dwóch ofertach oznaczonych Allegro Days na łączną kwotę 219.06 zł 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

jackie77
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za informację.

oznacz moderatorów