anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro kupon 15 (instalacja apki mobilnej), Allegro kupon 20 pln (Kupon od Allegro. Kupon dostepny

Client:126107209
#7 Wielbiciel#

Dobry wieczór
Bardzo nieprecyzyjnie napiwane warunki realizacji kuponów (w apce w kuponach nie ma informacji lub jest niewidoczna). Mam Android 9. Zakupy za 59pln trzeba zrobic. Kupon na 20 pln i wartośc zakupów? Nie wiem.
Niby pisze, że oferte smart trzeba wybrać. Wybieram oferte smart, ale tego kuponu za 20 pln nie idzie aktywować... Jak to działa?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:126107209 dobry wieczór! Na Twoim koncie są dwa kupony:
- na 15 zł i będzie on aktywny przy zakupach powyżej 59 zł;
- na 20 zł, który będzie aktywny przy zakupach powyżej 70 zł.
Aby kupony były aktywne konieczne jest wybranie metody płatności z góry na formularzu płatności i dostawy, a także oferta musi być w odpowiedniej kategorii.

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:126107209
#7 Wielbiciel#

Nadal czegoś nie rozumiem albo coś jest nie tak...
Dostałem 5 darmowych dostaw. Nie idzie tego aktywować. Jak klikam w wiadomość z darmowymi dostawami, otwiera się odnośnik z smart ale płatnymi.
Dla testów do koszyka dodałem buty Wojas za 399 pln (można na koncie sprawdzić).
Aktywny jest kupon za 15 pln. Za 20 pln jest nieaktywny. Można wybrac tylko ten za 15. Na kuponie 20pln pisze aby aktywować smart (ale nie idzie, ani na komputerze ani w smartfonie tego aktywować -chodzi mi o te 5 darmowych dostaw). Czy bedzie oba kupony jednocześnie aktywować przy aktywacji 5 dostaw smart jak to Pani naprawi? Testy robiłem w aplikacji mobilnej (aktualnej i uaktualnionej)
Nie ma znaczenia czy wybiore Smart InPost oraz Allegro Smart. Kupon za 20 pln nie jest aktywny. O co tu chodzi?

oznacz moderatorów

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@Client:126107209 widzę, że nie masz aktywnej usługi Smart na koncie. Gdzie otrzymałeś wiadomość, że masz 5 darmowych dostaw? 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:126107209
#7 Wielbiciel#

W komunikatach w apce i chyba na maila. Dlaczego kupon na 20 pln tez nie dziala.

20241001_111100.jpg

oznacz moderatorów

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@Client:126107209 jak klikasz "aktywuj teraz" to, co się pojawia? 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:126107209
#7 Wielbiciel#

Nie ma opcji aktywuj teraz dla bezplatnych dostaw. Widze tylko opcje platna miesieczna i roczna. Nie ma mozliwosci aktywacji kuponu na 20 pln. Jest wyszarzały. Czy jakis admin moze wejsc na moje konto i to naprawic?

oznacz moderatorów

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@Client:126107209 skontaktuj się w tej sprawie z nami przez formularz

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:126107209
#7 Wielbiciel#

Po 2 dniach zwodzenia i mordegi na tym forum odsyłacie mnie do formularza...
Fajnie, że wykorzystam te kupony... Jutro sie koncza terminy

oznacz moderatorów