anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro mi nie pomaga

negatorek
#7 Wielbiciel#

Kupiłem opony i w ciągu 14 dni je zwróciłem sprzedającemu. Sprzedający nie oddał mi  całej kwoty tylko jej cześć. Założyłem dyskusję która trwa już 1,5 miesiąca. Sprzedający robi sobie zemnie żarty i robi wpłaty po 1zł.

Prosiłem kilkakrotnie allegro aby mi pomogło jednak odzew ze strony allegro jest ostatnio żaden.

Sprzedający to:

[edit]
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

Wypełnij wniosek do POK. Opisz tam sytuację, podaj kwotę, której nie otrzymałeś po zwrocie. Dziwne, że Allegro Ci nie pomogło w Dyskusji, choć ma taką możliwość. Gdyby sprzedawcy nałożyli ograniczenia na konto, oddałby Ci resztę bardzo szybko. Widocznie to duży sprzedawca, skoro pozwalają mu tak się z Tobą bawić. Wypełnij wniosek bez zgłaszania sprawy na policję; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/program-ochrony-kupujacych/co-zrobic-aby-otrzymac-rekompensa...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oj nie ujawniamy danych kont. Sprzedający robi sobie kpiny z ciebie więc zrób z niego i złóż wniosek do POK.Sądzę że szybko zwróci.

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@negatorek @LEW433 dane pozwoliłam sobie wyedytować. Myślę, że dobrym pomysłem jest w tym momencie skorzystanie z Programu Ochrony Kupujących, tak jak wspominał @xyz96.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów