anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro nie przekierowuje do zakładki płatności tylko na główna stronę banku ( ING )

A4A5
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie.
Mój problem polega na tym, że po dokonaniu zakupów między innymi na Allegro po kliknięciu opłacenia zamówienia przekierowuje mnie na stronę mojego banku ( ING ), wpisuje login i hasło i oczywiście loguje mnie do banku ale nie na podstronę do opłaty tylko na główną stronę rachunku bankowego. Takie przypadki mam również na jednym z popularnych serwisów kurierskich ale co dziwne na innym serwisie wszystko jest normalnie.
Jeszcze dziwna sprawą jest to że na innym komputerze wszystko działa poprawnie ( to samo konto allegro, ta sana sieć internetowa itd ).
Ktoś coś takiego przerabiał ?
Problem z kontem, bankiem, antywirusem ???
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Ten problem był już tu opisywany z ING ale jak się zakończył? czyściłeś zmieniałeś przeglądarkę, ktoś pisał o błędnym logowaniu do banku, podobno wina przeglądarki.🤔

oznacz moderatorów

A4A5
#7 Wielbiciel#

sam poruszalem ten problem bez efektu... nic z tych rzeczy nie zadziałalo...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@A4A5 czy próbowałeś wyczyścić przeglądarkę i pamięć podręczną urządzenia, z którego korzystasz? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

A4A5
#7 Wielbiciel#

Cookie wyczyszczone, próba na 2 innych przeglądarkach- nic z tego, tryb incognito - nic, wyłączenie ESTE antywirus - nic...
Na telefonie działa jak nalezy...

oznacz moderatorów