anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Pay. Zasady zwrotów.

tjg_
#7 Wielbiciel#

Szanowni Państwo,

podzielę się z Wami moimi doświadczeniami z Allegro Pay , kiedy coś idzie nie TAK.

Zakup dokonany na kwotę około 100 przez Allegro PAY, spłata w ciągu 30 dni. Do tej pory wszystko OK.

Na skutek pewnych okoliczności Sprzedawca 12.10 informuje o zwrocie wpłaty. Ok, czekam ... po paru dniach upominam się, że nie mam środków na koncie. No i 18.10 upominam się przez formularz o zwrot środków. Cudownie dostaję info o nadpłacie na kocie i prośba o podanie nr rachunku do zwrotu. 20.10 dostaję info, że kwota będzie na koncie w ciągu 5 dni :).

Uwaga a teraz profesjonalizm platformy Allegro ,...

<cytat> 

Dobry wieczór,

dziękuję Panu za wiadomość.

Zdajemy sobie sprawę, że wiadomości informujące o nadpłatach w Allegro Pay docierają niekiedy do Klientów z opóźnieniem. Pracujemy obecnie nad rozwiązaniem tego problemu. Przepraszam Pana za wywołane niedogodności.

Proszę oczekiwać na odpowiedź w sprawie Pana nadpłaty już niebawem.

Gdyby miał Pan do mnie dodatkowe pytania - jestem do Pana dyspozycji, Tymczasem, życzę Panu miłego wieczoru.

Pozdrawiam
// Tomasz [edycja]
Zespół Allegro

</cytat>

A i najważniejsze,

<cyctat>

Dzień dobry,

kontaktuję się w sprawie Pana reklamacji.

Otrzymałem informację od Allegro Pay, że reklamacja została przyjęta do realizacji. Czas odpowiedzi wynosi do 30 dni.

W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu.

Życzę miłego dnia.

Pozdrawiam
// Jacek [edycja]
Zespół Allegro

</cyctat>

 

Szanowni Państwo Kupujący: uważajcie za ile kupujecie, bo możecie w przypadku zwrotów nie zobaczyć swoich pieniążków szybko u siebie na koncie.

Szanowni Państwo Allegro Pay - warto poznać .... za stówkę 🙂

Nie z poważaniem

I nie pozdrawiam

Tomasz Grzybek

ps

Czy państwo chcą wejść w polemikę ? 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@tjg_ Moje zdanie jest takie - PayU zarabia na przetrzymywaniu pieniędzy, Allegro Pay także. Żaden regulamin nie precyzuje czasu na zwrot nadpłaty z Allegro Pay. Gdzieś na forum kiedyś padło o pięciu dniach na zwrot, ale praktyka jak widać jest inna.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

tjg_ wszystko jest dla ludzi , ale osobiście stosuję jedną zasadę ,, MAM KASĘ TO KUPUJĘ , A JAK NIE MAM DAJĘ SE NA WSTRZYMANIE ,,  i nie wchodzę w żadne konszachty z firmami pożyczkowymi .

oznacz moderatorów