anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Pay Zwrot - Numer Rachunku Bankowego

MrBonieQ
#7 Wielbiciel#

Witam chciałbym zwrócić rzecz kupioną przez Allegro Pay. 

Sprzedający w przesyłce wysłał do mnie formularz zwrotu, w którym muszę uzupełnić numer rachunku bankowego na który sprzedający ma zwrócić pieniądze. Jaki numer konta bankowego pisać w tym polu? Swój prywatny, czy może muszę skontaktować się z Allegro Pay by podali mi ich numer konta?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kostas11
#21 Demiurg#

@MrBonieQ podaj swój i tak zapewne sprzedawca zwróci przez allegro finanse i dostanie je allegroPay a jak wrócą na Twoje konto to sam przelejesz do allegroPay 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@MrBonieQ Nie musisz wypełniać tego formularza. Po prostu zrób zwrot w zakładce Moje zakupy i sprzedawca już będzie wiedział, gdzie oddać wpłatę. Jeśli masz wątpliwości, wszędzie podawaj swój numer rachunku.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MrBonieQ w przypadku zwrotu zakupów opłaconych Allegro Pay, środki, które Allegro Pay sp. z o.o. otrzyma od Sprzedającego za pośrednictwem Allegro Finanse, zostaną zaliczone na poczet wcześniejszej Spłaty Twojej umowy. Jeżeli zwrot zgłosisz przez Allegro czyli w zakładce Moje oferty przy wybranym zamówieniu klikniesz [szczegóły zakupu], a następnie [Zwróć część lub całość zakupu] i wypełnisz formularz nie będziesz musiał podać numeru konta, a pieniądze spłacą kwotę kredytu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów