anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro poczujcie się do obowiązku.

E-Pokora1
#9 Pomysłodawca#

Dobry wieczór,

Jakiś czas temu kupiłem towar w firmie oddalonej ode mnie ok. 200km. Już po miesiącu otrzymałem swój zakup. Oceniłem sprzedawcę marnie ale bez ubliżania. Wczoraj próbowałem kupić rzecz, ale okazało się, że jestem na czarnej liście nie tylko u mojego kontrahenta, ale też u 5 innych z którymi nie miałem zatargów. Dzisiaj rano otrzymałem wyjaśnienie, które w całości zacytuję:

Dzień dobry.
Zależy nam na wysokich ocenach sprzedaży. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był w pełni usatysfakcjonowany zakupem na naszych aukcjach. Niestety niekiedy zdarzają się sytuacje, gdy mimo, że z naszej strony wszystko przebiegło prawidłowo, kupujący ma nieuzasadnione zarzuty, czego upust daje w wystawionych przez siebie opiniach, co z kolei może się niekorzystnie odbić się na ocenach naszej sprzedaży. Aby uniknąć tego typu sytuacji w przyszłości, korzystamy z narzędzia "czarna lista".
Bardzo przepraszamy jeśli Pana uraziliśmy, niestety nie ma możemy usunąć Pana z listy.

Wracają czasy: tych klientów nie obsługujemy, jak na "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz". Przeżyłem już historię, ze sprzedającym smartwatche, który nie uznaje żadnych gwarancji, a bateria dla niego to to samo co akumulatorek wsparcie Allegro zero. Trzeciego razu nie będzie.

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

xyz96
#21 Demiurg#

@E-Pokora1 To dział dla Kupujących, ale musisz wiedzieć, że wpadłeś w pułapkę. 99% osób tu odpowiadających to inni sprzedawcy z Allegro, często podobnego pokroju, jak Twój sprzedawca - tak więc nie dziw się.

oznacz moderatorów

sophie-bunny
#13 Ambasador#

@xyz96"To dział dla Kupujących, ale musisz wiedzieć, że wpadłeś w pułapkę. 99% osób tu odpowiadających to inni sprzedawcy z Allegro, często podobnego pokroju, jak Twój sprzedawca - tak więc nie dziw się."

Oho... znowu stara śpiewka!!!

oznacz moderatorów

aragil
#15 Entuzjasta#

Zadałem pytanie czy  kupujący który odesłał  slipy razem ze włosami powinien wylądować na czarnej liście. Ale to nie poziom E-Pokora1 😃

oznacz moderatorów

aragil
#15 Entuzjasta#

E-Pokora1 Podaj pierwszy z brzegu z twojego poziomu.

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

wszyscy sprzedający którzy dodali Cie do czarnej listy prezentują taką samą jakość obsługi.

Jak widać nie potrafili sprostać Twoim wymaganiom więc użyli narzędzia dzięki któremu ograniczyli Ci nieudane zakupy.

 

oznacz moderatorów

aragil
#15 Entuzjasta#

"Jak widać nie potrafili sprostać Twoim wymaganiom więc użyli narzędzia dzięki któremu ograniczyli Ci nieudane zakupy."

I o to chodzi ,ale jak na allegro nie pozostanie sprzedawców które potrafią sprostać wymaganiom E-Pokora1  na sczeszcie są jeszcze centra handlowe, sklepy stacjonarne ,targowiska.

oznacz moderatorów

E-Pokora1
#9 Pomysłodawca#

Dobrej nocy, poczytaj sobie Tuwima...

oznacz moderatorów