anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro polecam nie nalicza nagród.

kedzik4
#9 Pomysłodawca#

Witam, od miesiąca rozpocząłem pracę w programie Allegro Polecam.
Działam jako influencer, mam całkiem przyzwoite zasięgi. Wszystko powoli się rozkręcało i w poprzednim tygodniu udało się już osiągać po kilkaset złotych dziennie, aż nagle w tym tygodniu nagrody spadły praktycznie do zera mimo, że jest więcej interakcji i kliknięć w linki. Większość nagród jakie dostaję to tylko te za bezpośredni zakup. Czy coś się zmieniło?
Dla porównania skali - w poprzednim tygodniu kilkaset sprzedaży dziennie (rekord 700), w tym tygodniu nie ma nawet 100.

oznacz moderatorów
172 ODPOWIEDZI 172

ArtNB
#8 Zapaleniec#

U mnie i żony taką sama sytuacja. Średnio mieliśmy 150-200zl dziennie, od około 2tygodni spadek praktycznie do zera.

oznacz moderatorów

kedzik4
#9 Pomysłodawca#

@artn 
Powoli zaczyna się to wyjaśniać - zmienili sposób naliczania prowizji, czyt. okroili kategorie naliczanych prowizji do jednej - tej samej co wystawiony produkt z linku.
Przykładowo - wysyłasz link do wkrętarki, ktoś ją kupuje, dodatkowo dobiera buty i ubrania robocze - kiedyś dostałbyś prowizję za całość z zakupów, a teraz jedynie za wkrętarkę.

oznacz moderatorów

Basior911
#8 Zapaleniec#

Nie za całość tylko 20% prowizji za wkrętarkę, a za buty robocze i ubrania mniej ( 10%)

oznacz moderatorów

kedzik4
#9 Pomysłodawca#

Wiem, zbyt ogólnie napisałem. Chodziło mi o całość - czyli prowizja za wszystkie produkty zakupione w jednej sesji.

oznacz moderatorów

AgusiaRychlik
#9 Pomysłodawca#

Zgodnie z regulaminem @ArtNB może tylko jeden z małżonków brać udział w programie... 

oznacz moderatorów

Basior911
#8 Zapaleniec#

Po świętach powiedzą, że mieli jakiś błąd na stronie 😅

oznacz moderatorów

Joanne12174104
#9 Pomysłodawca#

Wątpię, to już koniec programu normalnym trybie. Tak jak piszą poprzednicy prowizje dostaniesz tylko od poleconej rzeczy albo mniejsza jeżeli to rzecz w tej samej kategorii. Jeżeli ktoś kupi coś z innej kategorii po kliknięciu w twój link nie dostaniesz nic. Dlatego dalsze uczestnictwo w tym programie już nie jest zupełnie opłacalne. Dzisiaj patrzyłam ze pod każdym wygenerowanym linkiem pojawia się taka informacja jak na zdjęciu. 

E3DBD1C1-6429-41FB-8791-32C4808B6849.jpeg

oznacz moderatorów

AgusiaRychlik
#9 Pomysłodawca#

@Joanne12174104 nie widać co dodałaś 😔

oznacz moderatorów

Joanne12174104
#9 Pomysłodawca#

Powinno się załadować za jakiś czas. Ale zobacz na swojej stronie Allegro polecam tam gdzie generują się linki dokładnie to co wstawilas wyżej, pod nazwą aukcji pokazuje się taki komunikat. Ostatnio tego nie było

oznacz moderatorów

Joanne12174104
#9 Pomysłodawca#

Czy zauważyliście ze z dwóch wątków zrobili jeden i zmienili jego nazwę? 

oznacz moderatorów

ArtNB
#8 Zapaleniec#

Otrzymałem na czacie odpowiedź że nic się nie zmieniło w kwestii naliczania nagrody i prowizji.

 

oznacz moderatorów

Paldeks
#9 Pomysłodawca#

Piszą tak, że się nic nie zmieniło, ponieważ jedna osoba z forum na Facebooku z prawnikiem wysłali pismo, że zmieniają reguły bez poinformowania wszystkich użytkowników biorących udział 

oznacz moderatorów

Joanne12174104
#9 Pomysłodawca#

Rozwiniesz swoją myśl bo teraz mnie zaciekawiłeś 

oznacz moderatorów

catherine187
#9 Pomysłodawca#

Rozwiń swoją myśl, bo również mnie to ciekawi 

oznacz moderatorów

Paldeks
#9 Pomysłodawca#

Jakie były zasady miesiąc temu, a jakie teraz? 
Dlaczego nagle na stronie zmienili opis odnośnie naliczania ? 
Miesiąc temu był inny. 
Czekam cierpliwe co oni powiedzą, aby nie wystrzelać się z dowodów 

oznacz moderatorów

AgusiaRychlik
#9 Pomysłodawca#

A ma ktoś pierowtny regulamin pobramy moze ??

oznacz moderatorów

kedzik4
#9 Pomysłodawca#

Allegro ewidentnie sobie z nas kpi i jak widać sprawa jest gruba.
Najśmieszniejsze jest to, że nie chcą ujawnić tej informacji, że coś pozmieniali i ciągle zasłaniają się regulaminem, że wszystko jest tak jak było i nie ma żadnych zmian. Spróbujcie porozmawiać z konsultantem na czacie - kupa śmiechu, rozmowa jak z robotem czyli copy&paste i odsyłanie do regulaminu, jak piszesz o co chodzi to w odpowiedzi otrzymasz coś takiego:

"dziękuję, że podzielił się Pan opinią w sprawie programu Allegro Polecam. Rozumiem Pana sytuację i przykro mi, że zwiększona weryfikacja poleconych transakcji, mogła być dla Pana zaskoczeniem."
Wydoili ludzi na kasę, a teraz jest im przykro. 🤣
Moderatorzy też milczą, bo czekają na wytyczne z góry, czyli jak teraz wyjść z twarzą jak ludzie się skapnęli, że to wałek.

oznacz moderatorów

catherine187
#9 Pomysłodawca#

Dobrze, że temat został poruszony, oby nie został zamieciony pod dywan.

oznacz moderatorów

Basior911
#8 Zapaleniec#

Qczaj i inni influ mają naszą prowizję 🙂 pewnie nie są tani 

oznacz moderatorów

AgusiaRychlik
#9 Pomysłodawca#

Każdy z nas teraz powinien do nich pisać żeby poczuli że nie są pojedyncze przypadki tylko jest nas więcej 

oznacz moderatorów