anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro polecam nie nalicza nagród.

kedzik4
#9 Pomysłodawca#

Witam, od miesiąca rozpocząłem pracę w programie Allegro Polecam.
Działam jako influencer, mam całkiem przyzwoite zasięgi. Wszystko powoli się rozkręcało i w poprzednim tygodniu udało się już osiągać po kilkaset złotych dziennie, aż nagle w tym tygodniu nagrody spadły praktycznie do zera mimo, że jest więcej interakcji i kliknięć w linki. Większość nagród jakie dostaję to tylko te za bezpośredni zakup. Czy coś się zmieniło?
Dla porównania skali - w poprzednim tygodniu kilkaset sprzedaży dziennie (rekord 700), w tym tygodniu nie ma nawet 100.

oznacz moderatorów
172 ODPOWIEDZI 172

103683992
#7 Wielbiciel#

Dostaliście pit za 2022?

oznacz moderatorów

catherine187
#9 Pomysłodawca#
Nie
oznacz moderatorów

Client:100673579
#7 Wielbiciel#

bawi się ktoś jeszcze w dodawanie linków czy temat już całkowicie upadł ?

oznacz moderatorów

Joanne12174104
#9 Pomysłodawca#

Temat całkowicie upadł, za niedługo konto na Allegro polecam wyzeruje się w obu kategoriach do zera. 

oznacz moderatorów

Joanne12174104
#9 Pomysłodawca#

Czy dalej obowiązuje II kategoria przy naliczaniu prowizji? 

oznacz moderatorów

AgusiaRychlik
#9 Pomysłodawca#

Dziś przyszły pity...

Powiedzcie rozliczacie je na pit36 czy pit37??

 

oznacz moderatorów

Paldeks
#9 Pomysłodawca#

Polecasz znajomemu telefon wystawiony w kategorii Elektronika - Telefony i akcesoria - Smartfony i telefony komórkowe.
Znajomy nie kupuje poleconego telefonu, ale kupuje coś innego w kategorii wyższego rzędu, czyli Telefony i akcesoria.

• Obecnie: Nie dostajesz nagrody – od 18 listopada 2022 wypłacamy nagrody tylko wtedy, gdy ktoś kupi polecony przez Ciebie produkt lub kupi coś innego z kategorii Smartfony i telefony komórkowe.

• Od 15 marca 2023: Dostajesz nagrodę.

oznacz moderatorów

kedzik4
#9 Pomysłodawca#

@Paldeks 
Ta zmiana jest kosmetyczna i niewiele zwiększy zarobki.
Owszem, dla tych którzy nadal są w programie i wciąż zarabiają na nim przyzwoicie to dobra wiadomość. Natomiast osoby, które po zmianach z 18 listopada odeszły bo nie dały rady nawet 100 zł w ciągu dnia zarobić to moim zdaniem wciąż nie mają do czego wracać.
Dlaczego? Szybka kalkulacja - 18 listopada ucięli jakieś 95% zarobku, teraz oddają z tego jakieś 5%.

oznacz moderatorów

catherine187
#9 Pomysłodawca#

Dokładnie 👍 mało znacząca zmiana to będzie tak na prawdę 

oznacz moderatorów

kedzik4
#9 Pomysłodawca#

A jak to u was wygląda? Ktoś nadal bierze udział w tym programie? Da się coś jeszcze na nim zarobić?
Ja jedynie znajomym robię linki co wiedzą, że mam prowizję z tego, ale to jakieś grosze wychodzą w skali miesiąca. W internecie już praktycznie w ogólnie nie wstawiam, ale widzę, że na forach też spokojnie i nie widać linków od innych osób.

oznacz moderatorów

catherine187
#9 Pomysłodawca#

Ja aktualnie walczę z nimi bo nawet za zakupy, gdzie ktos znajomy kupił na 100% z moich linków produkty, nie zostały naliczone nagrody, więc dla mnie ten program i ich zasady naliczania są na prawdę beznadziejne. 

oznacz moderatorów

Joanne12174104
#9 Pomysłodawca#

Jedyna rzecz jaka się zmieniła to fakt, ze pierwszy raz oficjalnie podano datę zmiany naliczania prowizji, która nastąpiła w listopadzie. A tak jak piszecie wyżej ta „kolejna nowa dobra zmiana” jest kosmetyczna i nie wiele wniesie. 

oznacz moderatorów

Joanne12174104
#9 Pomysłodawca#

Zmiana regulaminu nie wpłynęła na zmianę wysokości naliczanych nagród, dalej śmieszne kwoty po pare złotych. Tak jak pisałam wcześniej to była zmiana kosmetyczna. Osobiście dalej czekam na powrót starych normalnych zasad bo aktualnie program jest nadal nieopłacalny i nie ma sensu czegokolwiek polecać.

oznacz moderatorów