anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Polecam

87anetka20
#8 Zapaleniec#

Witajcie.  Od pewnego czasu uczesnicze w programie allegro polecam . Polecilam kilka razy znajomemu kilka rzeczy , jestem pewna ze to kupil ( jedna rzecz prawdopodobnie ta sama ale z innej aukcji ) natomiast pozostałe rzeczy ( 3 ) dokladnie z poleconych przezmnie . Do dzis nie otrzymałam nagrody . Chodzi o zakup przedmiotów ; mata do jogi, smartwatch, termostat ( ten chyba byl kupiony z innej aukcji ) . Osobiście od niego tez skorzystałam z polecenia i jego nagroda przyszla . O co chodzi? Regulamin przeczytałam.  Te produkty nie sa wyłączone.  Co robię źle? Lub gdzie to zgłosić ?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

xyz96
#21 Demiurg#

O ile pamiętam tam jest dość skomplikowany mechanizm przyznawania i wypłaty tych nagród. Możesz to zgłosić tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9225c771-efb6-4de8-8580-76bd8d7c77eb Nie jest to odpowiedni dział, ale przekierują pytanie do właściwej osoby.

oznacz moderatorów

87anetka20
#8 Zapaleniec#

Zgłosiłam.  Pani zajmujaca się tym konkretnym działem nie umiała odpowiedzieć na pytanie.  Skierowała zapytanie do działu eksperckiego ,otrzyma odpowiedź i wyślę mi na e-mail.  

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@87anetka20 W takim razie zamieść tutaj tę odpowiedź, gdy już ją otrzymasz.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

87anetka20
#8 Zapaleniec#

Tak zrobię.  Pozdrawiam 😊

oznacz moderatorów

87anetka20
#8 Zapaleniec#

Dostalam odpowiedz - szczerze powątpiewam w dzial ekspercki 

Moze zacytuje 

 

Warunkiem naliczenia nagrody jest uzyskanie informacji  o wykonaniu transakcji po przejściu (ostatni klik) z programu allegro polecam. W momencie, w którym przed finalizacją transakcji przeglądamy inne strony internetowe (porównywarki cen np. Ceneo, strony z kodami rabatowymi i inne) często następuje nadpisanie ostatniego źródła ruchu, przez co sklep identyfikuje transakcję, jako wykonaną z innego źródła ruchu i może to skutkować brakiem nagrody za polecenie. 

 

Tekst jest dokładnie skopiowany z artykułu odnosnie Allegro Polecam ,oczywiście nie będę męczyć znajomego czy ma coś włączone czy nie.  Takie to moim zdaniem torche naciągane,  bo polecając cos komuś przeciez nie będę pisać " zamknij wszystkie karty nim kupisz , czy wyłącz and blocka " 🙈🙈🙈

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@87anetka20 Być może znajomy ma zainstalowane w przeglądarce jakieś rozszerzenie (np. ClearURLs), które modyfikuje linki w locie i wycina z nich parametr z hashem identyfikującym polecającego.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

87anetka20
#8 Zapaleniec#

Dziękuję.  Aktualnie czekam na odpowiedź z działu eksperckiego .

oznacz moderatorów

autoelektronikas
#10 Popularyzator#

Możesz czekać długo i cierpliwie a dowiesz się jedynie tego co już wiesz, że nic Ci się nie należy i do niczego nie masz prawa, oraz że oczywiście wnikliwie zbadali wszystko, podejrzewam że 80% ludzi i linków się nie zakwalifikuje i tyle.

Imienniczko moja naprawdę wierzysz w bajki typu allegro polecam? Ja skorzystałam z innej funkcji "Allegro omijam" znacznie funkcjonalniejsza.

 

oznacz moderatorów

87anetka20
#8 Zapaleniec#

Rozwiązania zadnego . Cos tam nalicza ale nie mi 😊😊

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@87anetka20 No niestety, wszelkie tego typu programy działają tak, że jeśli komuś coś takiego wysyłasz, to ten ktoś powinien otworzyć takiego linka w przeglądarce z czystym (domyślnym) profilem użytkownika i w międzyczasie nie włazić na żadne inne strony.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów