anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro protect

Mati170293
#7 Wielbiciel#

Kto mi powie oco chodzi , dyskusja trwała 14 dni, nie dogadałem się ze sprzedającym złożyłem wniosek z allegro protect, następnego dnia otrzymalem odpowiedź o zawieszeniu, i nie ma podstaw do wypłacenia,  jest oszustwo, konsultantka była brak słów.  I że mam iść na policję zgłosić oszustwo dodam że kwota 141 zł z groszami, bo nie widzi podstaw do wypłacenia 

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

LEW433
#21 Demiurg#

A powód podali o zawieszeniu? W warunkach jest także w niektórych przypadkach zgłoszenie na Policję, idź zgłoś i już.

oznacz moderatorów

Mati170293
#7 Wielbiciel#

Ale policja nawet się nie zajmie tym za 141 zł 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Mati170293 Napisz co dokładnie miało miejsce to powiemy Ci czy są podstawy do zgłoszenia na policję.

oznacz moderatorów

Mati170293
#7 Wielbiciel#

Kupiłem walizkę okazało się że była wada , więc sprzedawca ja odebrał i kurier przywiózł mi 2 , tego samego dnia wyjeżdżałem do rodziców,  i mama fo mnie mówi że walizkę masz popekana od strony uchwytu z boku, to ja jak już przyjechałem to pisałem że sprzedającym zdjęcie wysłałem,  a on żeby wysłać ja mówię nie, i dyskusja założyłem ze sprzedającym ni można się dogadać,  olewa na całego. Więc złożyłem wniosek z allegro protect

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Sprzedający ma prawo oczekiwać odesłania. Gdybyś to zrobił to najpewniej odzyskałbyś pieniądze - jeśli nie od sprzedającego to z AP.
Teraz jest jak jest i nie widzę podstaw aby zgłaszać cokolwiek - nie chciałeś odesłać walizki do sprzedającego.

oznacz moderatorów

Mati170293
#7 Wielbiciel#

Walizkę odesłałem 

oznacz moderatorów

ares_
#14 Krzewiciel#

@Mati170293 

Jak dobrze rozumiem zgłosiłem reklamację do sprzedawcy, nie chcesz odesłać produktu na reklamacje ale chcesz żeby Ci zwrócili pieniądze za zakup? I do tego twierdzisz, że to sprzedawca chce Cię oszukać?

Nic dziwnego, że Allegro nie chce wypłacić pieniędzy. Sprzedawca powinien odebrać od Ciebie produkt na swój koszt i dopiero wtedy może wypłacić Ci zwrot wpłaty. Policja faktycznie nic z tym nie zrobi bo nie ma tu winy sprzedawcy.

oznacz moderatorów

Mati170293
#7 Wielbiciel#

Nie oto chodzi , napoczatku chciałem złożyć reklamację o nowa bez wad , ale jak zobaczyłem jak sprzedający olewa to napisałem że ma odebrać 

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@Mati170293 ja mówię nie

to twój problem,

podaj podstawę prawną swoich działań

nie znasz przepisów, nie chcesz rozpatrzenia reklamacji, nie odsyłasz towaru, protokołu szkody też pewnie nie napisałeś

oznacz moderatorów

Mati170293
#7 Wielbiciel#

Haha

oznacz moderatorów

NipponShorty
#13 Ambasador#

@Mati170293 Może dla Ciebie to śmieszne ale takie są przepisy 

oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@Mati170293 poproszę o numer zamówienia, o którym tutaj porozmawiamy.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Mati170293
#7 Wielbiciel#

15621986459

oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@Mati170293 widzę, że sprzedający odrzucił Twoją reklamację z powodu niedostarczenia walizki na reklamację. Odnośnie rekompensaty - jeśli zapadła decyzja o odrzuceniu wniosku - nie mam nic do dodania. Wszyscy nasi doradcy mamy obowiązek kierować się takimi samymi procedurami.


 
 
   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Mati170293
#7 Wielbiciel#

Noto sorry to ja się pytam poco jest allegro protect, dobrze wiem ze mi się należy rekompesata jak psu kiełbasa, ale wy robicie wszystko żeby ludzie nie dostali  kręcicie jak się da

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

Co ci się należy?

protect to program uznaniowy. 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Mati170293   Zgłaszasz reklamację ale nie chcesz pokazać walizki.  Kto ma ci uwierzyć, na jakiej podstawie ?

Po prostu jak coś jest zepsute to się odsyła,  liczyłeś na to że walizka zostanie i pieniądze się zwrócą?   Podobno tak się na Allegro wcześniej zdarzało, ale teraz Allegro jakby mniej rozrzutne....

oznacz moderatorów

Mati170293
#7 Wielbiciel#

Sprzedający dostał zdjęcie walizki , 

oznacz moderatorów

NipponShorty
#13 Ambasador#

To jaka w końcu jest wersja, raz piszesz że odesłałeś walizkę, raz ze sprzedający miał ją odebrać, raz że wysłałeś zdjęcie walizki. To teraz napisz pod początku jak było, bo jeśli w ten sposób wypełniłeś wniosek to nie dziwie się że został odrzucony.

oznacz moderatorów