anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro samo decyduje o adresie wysylki, nie ja

MAMY ROZWIĄZANIE!
Super_Bizon
#8 Zapaleniec#

Już po raz drugi Allegro samo zadecydowało do którego paczkomatu wysłać moja paczkę mam ochotę użyć nie cenzuralnych słów oczywiście paczka wysyłana jest do najbliższego paczkomatu który zazwyczaj jest albo przepełniony albo nie ma gdzie obok niego stanąć samochodem dlatego zamawiam do paczkomatu blisko swojej pracy myślałem że to mój błąd za 1 razem i że za szybko kliknąłem kup teraz natomiast teraz już wiem że to Allegro samo decyduje gdzie zamawiam paczki żałosne 

oznacz moderatorów
31 ODPOWIEDZI 31
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Super_Bizon  Ja od kiedy sięgnę pamięcią decyduję sama. Ogarnij się sealed

_____________
Kama
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Super_Bizon allegro podpowiada a nie decyduje trzeba korygować paczkomat jak nie to wybierze najbliższy 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Super_Bizon allegro tylko sugeruje paczkomat najbliższy miejscu zamieszkania DLA WASZEJ WYGODY . JEŚLI TEN CI NIE ODPOWIADA KLIKNIJ ,,ZMIEŃ,, I WYSZUKAJ W MAPCE WŁAŚCIWY 

oznacz moderatorów
Super_Bizon
#8 Zapaleniec#

Zawsze było ok zamawiało do ostatniego paczkomatu i nie było problemu teraz samo wrzuca do którego paczkomatu mam najbliżej nie wiem jak to się dzieje chociaż zmieniam adres paczkomatu to i tak mi ładuje do tego najbliższego to irytujące dla mnie to żadna wygoda 

oznacz moderatorów
glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

Zamawiałem już na przykład do paczkomatu w miejscu gdzie przebywałem na urlopie, nie było problemu. 
Nadal można samodzielnie zmienić paczkomat, ale niestety teraz już nie zapamiętuje ostatnio użytego, tylko uparcie sugeruje najbliższy. 
Problem polega na tym że do najbliższego (350m w linii prostej) nie mam jak dojść, a dojazd autem to bite cztery kilometry naokoło.Wybieram więc dalszy (~800 metrów), ale muszę za każdym razem bo cholerny automat "wie lepiej" niż użytkownik. Takie ustawienie automatyki jest równoznaczne z traktowaniem użytkowników jak debili.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@glenmoranghie Mam rozumieć, że inpost postawił paczkomat w miejscu, do którego nie można dotrzeć?😂
Sorry, ale jakoś nie potrafię sobie zwizualizować tego, że nie możesz tam podejść z buta te kilkaset metrów, ale autem - robiąc bite 4 km - już da się dojechać🤔

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

Można oczywiście dotrzeć, ale nie od każdej strony bezpośrednio. Czasem trzeba naokoło. Dlaczego? Nie trzeba dużej wyobraźni by wyobrazić sobie przeszkody uniemożliwiające bezpośrednie dotarcie  do punktu oddalonego w linii prostej o 300 metrów i konieczność nadkładania drogi o kilka kilometrów. Przykłady: rzeka, jezioro, autostrada, tory kolejowe, duży, ogrodzony murem zakład przemysłowy, zamknięty teren wojskowy z zakazem wstępu, itp. itd.

oznacz moderatorów
Super_Bizon
#8 Zapaleniec#

Różnie to z tymi paczkomatami jest ogólnie nie ma co ukrywać iż jest to budżetowa usługa 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@glenmoranghie Owszem, trzeba, nie wiedząc o którym konkretnie paczkomacie mowa.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

Nie musisz wiedzieć o którym konkretnie paczkomacie mowa by zdawać sobie sprawę z istnienia rzek, jezior, autostrad, torów kolejowych oraz innych przeszkód terenowych naturalnych bądź sztucznych wymagających omijania okrężną drogą.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@glenmoranghie Na pewno nie tylko ja chciałbym poznać tę jakże ciekawą i niedostępną lokalizację, w której inpost odważył się postawić paczkomat😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

Po pierwsze, mów za siebie, nie za innych. 
Po drugie, nie kłam że ta lokalizacja jest niedostępna, bo nie jest. Nic takiego nigdzie nie napisałem, napisałem tylko że od jednej strony trzeba jechać naokoło by się tam dostać. 
Po trzecie, nie będę publicznie ujawniał swojej lokalizacji.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@glenmoranghie Ale to jest lokalizacja paczkomatu, a nie Twoja😏
A od drugiej strony?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

A moja lokalizacja jest 300 metrów dalej i nie mam życzenia żeby ją publicznie ujawniać. Dotarło?

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@glenmoranghie Wczoraj pisałeś, że 350 m^2 w linii prostej, czyli mowa o powierzchni co najmniej 40 haNa pewno znajdzie się tu ktoś, kto z nudów będzie Cię szukał dla rozrywki🤣

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

@Knowhere "Wczoraj pisałeś, że 350 m^2 w linii prostej"

Nigdy nie pisałem że "350m^2 w linii prostej".

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@glenmoranghie Jakbyś przestał czepiać się słówek, byle się czepić, to może przyszłoby Ci do głowy (już Ci ktoś napisał w innym wątku co to takiego), że te m^2 wkradły mi się nie w te miejsce zdania, co trzeba (pomijając już fakt, że były skrótem myślowym odnoszącym się do powierzchni w tym promieniu od paczkomatu) - wystarczyło pomyśleć i zamknąć te m^2 w ().

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Myślę, że mało kogo interesuje ta konkretna lokalizacja, ale oczywistym jest, że dany punkt, najbliższy od nas w linie prostej, może nie być najbliższym punktem, jeśli nie dysponujemy samolotem lub śmigłowcem.

oznacz moderatorów
golf-x
#9 Pomysłodawca#

Miałam podobną sytuację jeżeli chodzi o dojazd.

Był remont ulicy i do paczkomatu do którego mam 300m dojazd był na około jakieś 5km. Więc rozumiem problem i poirytowanie. Z drugiej strony jednak zmieniłam paczkomat na inny i od tamtej pory podpowiada mi ten nowy (ostatni wybrany chyba).

Tak więc, coś jest nie tak z ustawieniami lub komputerem bo u mnie po zmianie pamięta.

Swoją drogą bardziej wkurzające jest co innego.

Zamawiam do paczkomatu ale okazuje się że wybrany paczkomat może być przepełniony więc proponują żeby wybrać alternatywny (na wszelki wypadek). OK, wybieram, a następnie paczka nie ląduje w tym drugim tylko w punkcie odbioru, 3km dalej i jeżeli jej nie odbiorę przez 48h to dopiero dostarczą ją do tego drugiego. TO BYŁ DOPIERO IDIOTYZM. Chociaż swoją drogą ostatnio wogóle nie przysyłają powiadomień, tylko oświadczają że paczkomat był przepełniony i odbiór mam w innym punkcie.

oznacz moderatorów