anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ALLEGRO samo wygenerowało zły adres dostawy produktu - Żabka oddalona o 120 km od odbiorcy

Zeglarz67
#2 Obserwator#

Witam,

Od lat mieszkam w Szwecji.
Z powodu mojego miejsca zamieszkania zamawiam różne produkty na Allegro z dostawą w różne miejsca w zależności od tego kto z moich znajomych będzie jechał do Szwecji i może dany produkt mi przywieźć. Tym razem moja żona weszła na moje konto i zamówiła sobie biustonosze i koszule nocne dla karmiących matek. Problem w tym, że strona ALLEGRO sama wygenerowała dostawę do Żabki w innym mieście podczas gdy mój kolega na którego nazwisko zamówiliśmy te produkty mieszka 120 km od Żabki do której zamówione produkty jadą. To jest niedopuszczalne by strona ALLEGRO sama decydowała o tym gdzie zamówiony produkt pojedzie zamiast zapytać klienta o miejsce i sposób dostawy produktu. Gdy dziś rozmawiałem z jednym sprzedawcą to powiedział mi on, że kilka razy w tygodniu ma takie zgłoszenia z takimi właśnie  problemami jak ten z którym my się borykamy teraz. Czy i Wy miewacie takie problemy?

Serdecznie pozdrawiam
Żeglarz67

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

@Zeglarz67  Sama Allegro wygenerowało miejsce dostawy? Ty przy składaniu zamówienia, przed płatnością wybierasz miejsce i sposób dostawy, może są takie "krzaczki", czytałem tu o braku możliwości wyboru miejsca ale nie żeby Allegro samo wygenerowało miejsce. Zakładam błąd ze strony zamawiającego.

oznacz moderatorów

Zeglarz67
#2 Obserwator#

Allegro wygenerowało miejsce w którym my chyba rok wcześniej odbieraliśmy inny produkt. Allegro zapamiętało to miejsce i automatycznie zaznaczyło sposób i miejsce odbioru podczas gdy my zmieniliśmy adres adbiorcy.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Więc trzeba było to sprawdzić przed zakupem i zmienić. Jednak Allegro nie wpisało adresu, sam go wpisałeś, ale nie zmieniłeś przed kolejnym zakupem.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Zeglarz67 Skoro zamawiasz towary z dostawą w różne miejsca, to za każdym razem musisz dokładnie sprawdzać przed zakupem, jaki adres dostawy masz wpisany. Allegro samo nie wpisuje adresów. Musiałeś taki adres podać przy zakupie lub taki podałeś przy wcześniejszym zakupie i go nie zmieniłeś. Zwłaszcza, że żona korzystała z Twojego konta i mogła o tym nie wiedzieć. Nie udostępniaj konta żonie, chyba że masz ją dopisaną jako współwłaściciela konta Allegro.

Druga opcja - podałeś prawidłowy adres, a sprzedawca źle nadał przesyłkę. Sprawdź to i jeśli tak jest, złóż reklamację sprzedawcy.

oznacz moderatorów

Zeglarz67
#2 Obserwator#

Adres jest ok ale allegro zaznaczyło Żabkę w innym mieście. Gdybym wybrał sam dostawę kurierem to nie byłoby problemu.

oznacz moderatorów

Zeglarz67
#2 Obserwator#

Ja to wiem ale moja żona która korzystała z mojego konta tego nie wie. Sprawdziła adres, imię i nazwisko odbiorcy i było ok. Nie pomyślała o tym by wybrać sposób dostawy i wtedy allegro samo wybrało Żabkę w innym mieście w którym już kiedyś odbieraliśmy. Przed każdym zakupem formularz powinien być czysty, a nie zachowywać sposoby odbioru wybrane kiedyś.

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Zeglarz67 Nie jest czysty, musisz zmienić inaczej zostaje ostatni.

oznacz moderatorów