anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

allegro smart - brak dostaw

1982leszek
#1 Nowicjusz#

kupiłem przedmiot i cena dostawy wynosiła tyle samo co "smart" na miesiąc, skusiłem się ale pożałowałem , jestem na allegro on kilkunastu lat, kupuje to i owo, czasem są jakieś problemy czy poślizgi raz na rok, a tu od razu dwa oddzielne zamówienia i ani towaru ani informacji kiedy towar dojdzie, dzwoniłem mówili że już wysyłają, ok ale mija kolejny tydzień i cisza, już wolę zapłacić za tą przesyłkę normalnie i towar mieć w 3 dni niż teraz po 2 tygodniach ponownie się przypominać że coś kupiłem , póki nie wyjaśnię do końca to tak będzie , ale ostatni raz kupiłem "smarta"

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

ACCURON
#13 Ambasador#

hoe kan ik u helpen

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Smart nie ma nic do tego. I ze Smartem i bez Smarta możesz mieć taki sam problem, gdy sprzedawca zwleka z wysyłką, nie dotrzymuje terminów.

Nie chcesz czekać, wyślij mailem oświadczenie o odstąpieniu od umowy na podstawie art. 5431 Kc (jeśli czas dostawy podany w aukcji minął) i zażądaj zwrotu wpłaty. Będzie problem, napisz to samo w Dyskusji https://allegro.pl/dyskusje/nowa i poproś tam o pomoc pracownika Allegro.

Z zakupu Smart też możesz zrezygnować, pisząc tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1bba437d-af0e-404b-8a02-11af54caa0e5

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@1982leszek  Brak dostawy ma związek z "smartem"? Może raczej z sprzedającym, jak jest nieuczciwy to nic nie pomoże. Otwórz dyskusję z sprzedającym. Zakłada kupione, na dole"otwórz dyskusję z sprzedającym". Musi odpowiedzieć w ciągu 24 godz.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, e, nie to nie ten klient. Mój nie wykupił smarta, myślał że to ja powinnam wykupić 😁

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Chodziło mi o tę "cena dostawy wynosiła tyle samo co "smart" na miesiąc" część wypowiedzi😉

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Niech zrobi większe zakupy. dla jednego zakupu za (chyba) 40 zł wykupił Smarta.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, tak, tutaj kupujący uważa, że przez smarta była opóźniona wysyłka, u mnie, że to ja powinnam wykupić smarta, w tamtym wątku, o ile pamiętasz chodziło i to, że sprzedający wykupił smarta i dziwił się, że nie może sprzedawać ze smartem i takich kwiatków jest pełno. Świadczy to tylko o tym, że regulamin smarta jest tak pokręcony, że ludzie go nie ogarniają.🙃 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte No weź, kto by czytał jakieś regulaminy, przecież to strata czasu😁
Problem jest w tym, że dziś ludzie mało co czytają - przeważnie tylko nagłówki, a później w komentarzach mądrzą/żalą się nt. treści, której nie znają😉

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, dokładnie, świat się zmienia i dlatego trzeba się do niego dostosować. Regulamin to jedno, a proste i jasne przedstawienie głównych założeń oferty, to drugie. Sam widzisz na tym forum, co raz więcej ludzi narzeka na problemy ze smartem. Jeżeli to się nie zmieni, to za jakiś czas smart umrze śmiercią naturalną 😥

oznacz moderatorów