anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro smart zamiana

Marcin9_
#7 Wielbiciel#

Witam. Pierwszy raz kupiłem smart na miesiąc. Teraz znowu kupiłem na miesiąc lecz chciałem już zamienić na rok. Nigdzie w panelu nie widzę zamiany na rok. Ani to tu ani w aplikacji Allegro. Gdzie i jak to się zmienia ?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Marcin9_
#7 Wielbiciel#

Właśnie teraz drugi raz przez ta stronę kupiłem. Lecz za 3 jak chce znowu pokazuje miesiąc a chce na rok to zmienić..

 

dzieki za zainteresowaniem się tematem.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

"Opcja z płatnością co 12 miesięcy włączy się na Twoim koncie automatycznie, po zakończeniu miesięcznego okresu."

"Przykład: 5 kwietnia kupiłeś Allegro Smart! z płatnością co miesiąc. W ciągu miesiąca zmieniłeś opcję płatności na roczną. Opcja miesięczna będzie aktywna do końca, czyli do 5 maja. Po tym czasie automatycznie włączy się Allegro Smart! z płatnością co 12 miesięcy - usługa będzie więc aktywna do 6 maja następnego roku."

 

 

oznacz moderatorów

Marcin9_
#7 Wielbiciel#

Rozumiem, tylko ze opcji nie było właśnie na 12 miesięcy. Znowu wykupiłem tylko na miesiąc. Marca. Chciałem znowu kupić i pisze znowu miesiąc czyli do kwietnia. Stad moje pytania 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

stronę płatności za Allegro Smart na 12 miesięcy Ja po wejściu na tę stronę mam opcję zapłaty 49 zł za rok "darmowych" wysyłek.

oznacz moderatorów

Marcin9_
#7 Wielbiciel#

C113D7A5-EEB7-43D0-B5AE-14835CF39E8A.png

 To samo. Allegro musi raczej zareagować 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Marcin9_Na tej stronie masz wybór - miesiąc lub rok; https://allegro.pl/smart

 

 

oznacz moderatorów