anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro smart

durius411
#7 Wielbiciel#

Proszę mi wytłumaczyć jak to się ma...czy opłacając Allegro smart na jeden miesiąc , będą mi pobierać szmal CO MIESIĄC ?. Myślałem że to jest opłata jednorazowa , może źle rozumiem , ale wyczytałem że tą opłatę Allegro pobiera co miesiąc. ...a ja jeżeli chcę mogę z tej usługi zrezygnować samodzielnie. Jest tylko jeden haczyk , piszą że jest tak jak się płaci kartą. Ja chce płacić BLIKIEM. Proszę o wyjaśnienie mi tej sprawy za co z góry dziękuję. 

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli kupując Smart zapłacisz kartą i jednocześnie zapiszesz jej dane na Allegro, opłata będzie pobierana co miesiąc automatycznie. Jeśli zapłacisz inną metodą lub nawet kartą, ale bez zapisywania jej danych na Allegro, opłaty nie będą pobierane. Dokonasz wtedy jednorazowego zakupu Smart.

Przy płatności kartą masz dwie opcje - Użyj i zapisz karę lub Użyj karty. Zapisaną kartę usuwa się tak; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/karta-platnicza-apple-pay-google-pay/jak-usunac-zapisana-kar...

oznacz moderatorów

durius411
#7 Wielbiciel#

Dzięki bardzo za odpowiedz...i pomoc

oznacz moderatorów

durius411
#7 Wielbiciel#

Nie , ja nie zamierzam płacić kartą , ale tylko BLIKIEM.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Wiem, podaję link tak na wszelki wypadek 🙂

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@durius411 BLIKiem nie zapłacisz za smarta na miesiąc, tylko kartą. Po prostu po opłaceniu usuń zapisaną kartę tutaj https://allegro.pl/myaccount/cards.php i allegro nie będzie miało możliwości pobierać kolejnych opłat.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

durius411
#7 Wielbiciel#

No to dziwne , bo jest taka opcja. Kartą nie zapłacę , bo nie mam. cry

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Tak, jest Blik.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Może tylko Ty nie możesz, bo ja mam przy płatności za miesiąc do wyboru szybki przelew, kartę i blik.

oznacz moderatorów

durius411
#7 Wielbiciel#

Dokładnie. No nic, spróbuję zapłacić BLIKIEM ...przecież z BLIKA mi nie pobiorą co miesiąc.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 To chyba masz jakąś specjalną wersję allegro dla szczególnie zasłużonych dla portalu😁
A teraz zrobię to, co lubisz najbardziej😏

"Przy wyborze przez Nabywcę Okresu Rozliczeniowego, którego długość wynosi 1 miesiąc, zapłata za Usługę Allegro Smart! może być dokonana wyłącznie przy użyciu karty płatniczej (np. debetowej albo kredytowej)."
https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-uslugi-allegro-smart-jD4xM390DU3

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Ty jak się czegoś uczepisz.....

 

oznacz moderatorów

durius411
#7 Wielbiciel#

...dokładnie , mam to samo

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 Cytuję Ci jedynie Twoje ukochane regulaminy, które chyba czytujesz do poduszki😁

PS Czym robiłaś ten zrzut ekranu, kalkulatorem?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Lepszy zrobić, nadal nie wierzysz? Brak praktyki.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 Praktycznie kupowałem smarta niecałe dwa tygodnie temu i było jak w regulaminie. Ty praktycznie go nie masz, więc nie wiem komu tu brakuje praktyki. Tak czy owak nie mogę sprawdzić jak jest przez to, że mam aktywnego smarta.

Nigdzie nie pisałem, że nie wierzę - pytałem tylko czy był robiony kalkulatorem i dlaczego😏

Co z Tobą się dzieje? Tak spokojnie podchodzisz do faktu, że w regulaminie jest napisane coś innego, niż ma miejsce w rzeczywistości? Będziesz mogła spokojnie spać z tą myślą?😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 Nie da się zapłacić za smarta bez zapisywania karty. Znowu wychodzi Twój brak praktyki.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów