anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro smart

pawkie
#7 Wielbiciel#

Obiecali dostawę Smart bezpłatnie. A to ściema. Oszuści i tyle!

Robią sobie reklamę pod hasłem #zostanwdomu w ten sposób nabijają sobie kabzę pieniędzmi od naiwnych. Chamstwo!

oznacz moderatorów
62 ODPOWIEDZI 62

pulkownik66
#19 Nestor#

A program smart wykupiony?

oznacz moderatorów

pawkie
#7 Wielbiciel#

Darowany przez Allegro. Z ich maila wynika że bezwarunkowo na miesiąc. 

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@pawkie Jaka ściema??? No, patrz, tylko Ciebie oszukało, bo mnie nie 🙂 A przeczytałeś aby dokładnie warunki dostawy sprzedawcy? Nie każdy sprzedawca udostępnia wysyłki Smart.  A aktywowałeś sobie tego Smarta?

Ula

Ula
oznacz moderatorów

pawkie
#7 Wielbiciel#

To może jesteś jakaś uprzywilejowana?

oznacz moderatorów

pawkie
#7 Wielbiciel#

Otrzymałem w prezencie z powodu nagłośnionej akcji #zostanwdomu. Z maila nie wynika jasno, że tę usługę świadczą wybrańcy, którzy wcześniej mogli zawrzeć jakiś pakt z diabłem (? np. opłacić opcję w Allegro ?).

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

OSZUKALI MNIE! Banda złociei, decydentuf allegrofskich, kurła! 😄

To, że masz Smarta, nie znaczy, że u każdego sprzedającego dostaniesz wysyłkę gratis
(musi być logo smart). Regulaminu się nie czyta to potem tak jest, jak zawsze.. heh.. 😐

oznacz moderatorów

pawkie
#7 Wielbiciel#

A, regulaminu! Jasne! 

oznacz moderatorów

pawkie
#7 Wielbiciel#

Napisz mi jeszcze ile mam za to zapłacić jeśli nie umiem unikać zastawionych pułapek?

oznacz moderatorów

pawkie
#7 Wielbiciel#

Tak jest! Regulaminu! Super!
Muszę podpowiedzieć znajomym, że przed zakupem np. chleba, muszą czytać regulaminy! 
Pytanie: kto komu i za co płaci?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@pawkie, ja nie wiem, nie kumam, masz pretensję do nas, że zostałeś oszukany, kiedy wyraźnie to ty popełniłeś błąd, klikając na zakup bez logo smarta, przeczytaj może regulamin smarta raz jeszcze, bo takie pisanie, że ojojoj oszukali mnie, ale nie bende czytau rególaminu bo to dla słabiakuf!, jest słabe 🙂 tutaj możemy tyle co ty, przedstawić ci prawidłową wersję i przyczynę twojego zdenerowowania 🙂

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@konto zamknięte  może i dobrze, że się kolega pawkie zraził do allegro, bo nie chciałbyś mieć takiego roszczeniowego klienta.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

pawkie
#7 Wielbiciel#

Pan/ pani reprezentuje Allegro? 
Nie przypominam sobie abym pod ten adres kierował jakąkolwiek  wiadomość lub roszczenie. 
Gdyby Allegro nie ukrywało się za jakimiś forami a podało adres do korespondencji nie byłoby publicznego widowiska. 
więc uprzejmie proszę odchrzanić się i zająć swoimi sprawami. 

oznacz moderatorów

White_Dove_
#12 Orędownik#

Własnie zajmujemy sie swoimi sprawami a nie wiedząc czemu Pani/Pan zajmuje miejsce i czas innym .... Skoro allegro oszukał dlaczego Pani/Pan szuka pomocy na forum? Nie czas zwrócić się do BOK o pomoc ?

BOK (Biuro Ochrony Klienta )

oznacz moderatorów

pawkie
#7 Wielbiciel#

Pan/ pani reprezentuje Allegro? 
Nie przypominam sobie abym pod ten adres kierował jakąkolwiek  wiadomość lub roszczenie. 
Gdyby Allegro nie ukrywało się za jakimiś forami a podało adres do korespondencji nie byłoby publicznego widowiska. 
więc uprzejmie proszę odchrzanić się i zająć swoimi sprawami. 

oznacz moderatorów

pawkie
#7 Wielbiciel#

Nie ma żadnego WAS!
Czy Pan/ pani reprezentuje Allegro? 
Nie przypominam sobie abym pod ten adres kierował jakąkolwiek  wiadomość lub roszczenie. 
Gdyby Allegro nie ukrywało się za jakimiś forami a podało adres do korespondencji nie byłoby publicznego widowiska. 
więc uprzejmie proszę odchrzanić się i zająć swoimi sprawami. 

 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Nie ma żadnego WAS!

JESTEŚMY MY (użytkownicy AG).
Naprawdę nie wiemy czego ty oczekujesz tymi wypowiedziami.. 😐
Nikt z administracji allegro tu nie przyjdzie ci odpisać, a jedynie mamy tutaj staff od AG, ich pomocy tez nie chcesz, bo nie będziesz przed nimi klękał.. Nikt inny ci tu nie pomoże, a wszystkie problemy, których rozwiązań nie chcesz uzyskać tutaj, pisz na czat allegro w pomocy. Takie podejście zniechęca do pomocy. Dopóki nie zmienisz podejścia na okej, pomóżcie mi, przepraszam, nie uzyskasz żadnej pomocy, a założę się, że spamowanie tej samej treści przynosi tylko negatywne skutki w spostaci bana (w końcu to tylko forum allegrowiczów). Pamietaj, że my chcemy ci tylko pomóc, a ty się odnosisz negatywnie.

oznacz moderatorów

White_Dove_
#12 Orędownik#

Jakiś czas temu bawiłem się na chatach typu "tlen" "onet" itp. Tam pojawiali się userzy którym przyświecała jedna myśl - zdenerwować innych, nazywano ich "trolami". Odnoszę wrażenie że taki trol się pojawił

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

giphy.gif

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

miau 😊 pewnie sołtys takiego kocza ma w chałpie 😄

oznacz moderatorów