anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro zakończyło moją dyskusjé ze sprzedającym i co mam teraz zrobić bo sorawa jest w toku?

Client:103357337
#7 Wielbiciel#
  • Zakupiłam marerac dmuchany z którego przy drugim użytkowaniu wyszło powietrze. W ramach reklamacji odesłałam materac. Reklamacja została uznana i po ok miesiącu materac został odesłany. Po rozpakowaniu okazało się że materac nawet nie został rozpakowany bo wrócił z opakowniem nienaruszonym! Zgłosiłam to sprzedającemu lecz on uważał że napewno wada jest usunięta i kazał sprawdzić. Niestety powietrze znów uszło. Zgłosiłam to poprzez Allegro i sklep poprosił o kolene odesłanie materaca . Minęło już 14 dni i nadal nie mam żadnej wiadomości od sprzedającego. Allegro samo zakończyło dyskusję i co teraz? Nadmieniam że chodzi o materac za ponad 300 zł  i 2 przesyłki po 26 zł

więc tak łatwo nie odpuszczę.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:103357337 Cześć. Przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja. Dyskusja została zakończona systemowo ze względu na to, że minęło 30 dni i nie zgłaszałaś w niej innych zastrzeżeń.

Oczywiście nie zostawimy Cię bez pomocy! Bądź spokojna, Twoja sprawa zostanie rozwiązana. Skontaktujemy się ze sprzedającym. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów