anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro zapłać później się nie pojawia w opcjach wyboru

Client:47945096
#7 Wielbiciel#

Witam, pojawił się problem z funkcją allegro zapłać potem. Chciałem dziś kupić kilka gier z kategorii którą zapłać potem obsługuje. Początkowo przy wyborze jednej miałem dostęp do tej funkcji ale po dodaniu do koszyka kilku więcej tak funkcja zniknęła u tego samego sprzedawcy. Chwilę później nie mogłem już jej użyć przy żadnym innym sprzedawcy z kategorii gier nie ważne czy brałem jedną droższą czy kilka tańszych. Nie ma podczas wyboru miejsca dostarczenia przycisku zapłać później. Przy próbie zakupu czegoś z innej kategorii jak np suplementy ta opcja już jest. W czym może być problem. Pozdrawiam

Dodam jeszcze że tą opcją kupowałem już kilku krotnie od tych sprzedawców i z tą opcją nie miałem problemu. Dodatkowo też nie zalegam z żadnymi płatnościami i mam jeszcze kilkaset złotych do wykorzystania 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:47945096 Podaj numery ofert, o które chodzi.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Spróbuj pod inną przeglądarką.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:47945096 Wyczyść przeglądarkę.

oznacz moderatorów

Client:47945096
#7 Wielbiciel#

Niestety nie pomogło. Mogę używać tego w każdej innej kategorii nawet w Kultura i rozrywka poza podkategorią Gry. Nie ważne jakie gry na jaką konsolę. W żadnych nie mam do wyboru zapłać później

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:47945096
#7 Wielbiciel#

Tylko to nie jest na zasadzie że pierwszy raz tak kupuję. Kupowałem już tak od groma gier i zawsze działało bez problemu, a dziś nagle jedynie gry pc i konsolowe nie mogę, a cała reszta działa normalnie. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Miałeś podać numer oferty, bez tego nie można nic sprawdzić. Jeśli nie chcesz tutaj podawać tego numeru, zapytaj na czacie Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1c48fc89-9826-4ddf-94e3-42ebb81f0088 Po chwili poznasz powód.

oznacz moderatorów