anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Android 8.1.0 aplikacja niezgodna

arjjg
#7 Wielbiciel#

Chciałem zainstalować dziś na tablecie aplikacje Allegro. Niestety komunikat że urządzenie nie jest zgodne z tą wersją. A przecież oficjalnie powinna działać na min 8.0 i wyższych. Bez problemu zainstalowałem aplikację **piiip** oraz **piiip**.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@arjjg Cześć. 🙂 Przykro mi, że pojawiły się problemy podczas instalowania aplikacji. Czy masz możliwość zaktualizowania systemu w swoim urządzeniu? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

arjjg
#7 Wielbiciel#

Niestety nie ma takiej możliwości. Jest system 8.1.0 i na tym koniec. Tablet służy do przeglądania internetu i chciałem na nim również robić zakupy bo ma ponad 10 cali. Nie rozumiem dlaczego zmieniacie wymagania ale to ukrywacie... To mało poważne podejście do nas?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@arjjg przykro mi z powodu tych trudności, skonsultowałam sprawę z zespołem, który zajmuje się aplikacją Allegro, który potwierdził, że aplikacja powinna działać na Twoim tablecie. 
Czy możesz napisać jaki to model tabletu? A także przesłać zrzut ekranu z zakładki "Informacje o urządzeniu" z tego tabletu? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@arjjg na dziś aktualny android do 13 więc 8 jest przestarzała i mało bezpieczna, tym bardziej jak chcesz robić zakupu, allegro i inne firmy podnoszą wymagania co by aplikacja była jak najbardziej bezpieczna i nikt tego nie ukrywa zawsze jest podawana jakie są minimalne wymagania systemu 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów