anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

antyki u chińczyka

marekanton
#2 Obserwator#

Jak długo allegro będzie tolerowało chińskich naciągaczy? Sprzedałem markowy zegarek, z seryjnym numerem mechanizmu i jakie było moje zdziwienie, gdy po miesiącu chiński sprzedawca wyciągnął z katalogu ten zegarek i wystawił w ilości 500 szt????. To znaczy ma 500 takich "oryginałów" i każdy z takim samym numerem seryjnym????

Czy to oznacza, że jeśli sprzedaję obraz np.Malczewskiego z certyfikatem, a za chwilę chińczyk oferuje ich 500 z certyfikatem to jest ok???

Czy w allegro zabrakło już inteligentnych ludzi?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@marekanton Jeśli uważasz, że zegarek z oferty jest nieoryginalny, to zgłoś to nam: https://allegro.pl/zglos-naruszenie/oferty 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

@ko_alka "Jeśli uważasz, że zegarek z oferty jest nieoryginalny, to zgłoś to nam"

Tere fere. Gőwnø  zrobicie. Wielokrotnie zgłaszałem przypadki ewidentnych podrób albo wręcz prób oszustwa, nigdy nie doczekałem się żadnej reakcji allegro, nawet żadnej odpowiedzi nie dostałem.

oznacz moderatorów

marekanton
#2 Obserwator#

Zegarek nie może być oryginalny, bo w tej chwili mam go u  siebie ponieważ kupujący przysłał mi go do regulacji, co wynika z naszej rozmowy na allegro ( można sprawdzić na moim koncie). Nr oferty u chińczyka to 15316866937. Moje zgłoszenia nic nie dają

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@marekanton a masz może numer zamówienia swojej sprzedaży tego zegarka?

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

marekanton
#2 Obserwator#

Zegarek sprzedałem 4 lutego. Moja aukcja nr 15087653760. Na czacie mojego konta jest rozmowa z kupującym, który przysłał mi go do regulacji. Nr zamówienia 60ead780-c399-11ee-8dee-670d11e6e9d9

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@marekanton Konto zostało zablokowane, dziękuję za zgłoszenie 

Obserwujemy jednak opóźnienia w usuwaniu ofert, dlatego proszę nie denerwuj się, kiedy znajdziesz taką ofertę jeszcze na listingu, znikną one wszystkie w ciągu kilku godzin. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

pasek-net
#7 Wielbiciel#

Sprawa załatwiona. Dziękuję za interwencję.

Marek

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

To dopiero początek tego co będzie się działo w Antylach jak zostaną przymusowo skatalogowane i każdy będzie mógł korzystać z istniejących w nim zdjęć i opisów . Skończą się unikatowe okazy a wskazywanie każdej takiej pozycji indywidualnie do sprawdzenia nie jest możliwe . Katalog wprowadził niezdrowa konkurencję .

oznacz moderatorów