anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ANULACJA ZWROTU brak odpowiedzi

IzcoN4
#8 Zapaleniec#

Cześć, kupiłem grę u steamdigitgame ale od wczoraj mi nie wysłali gry ani nie odpisują a po anulacji mają 2tygodnie na oddanie mi pieniędzy, jak to się ma do konta steam z emailem? zaznaczę że wiadomości jeszcze nie dostałem

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kostas11
#21 Demiurg#

@IzcoN4 jak nie zostało wysłane a udało się anulować to powinni przyjąć takie odstąpienie, chodź od tego zakupu nie da się prawnie odstąpić, pamiętaj że wczoraj był piątek a teraz mamy weekend nie każdy pracuje 24h/7dni 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

IzcoN4
#8 Zapaleniec#

Jeśli nie pracują w weekend to po co mi wysyłają wiadomość 

Dziękujemy za wiadomość. Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe. Pracujemy w godzinach 07:00-23:59. Prosimy o cierpliwość.


Zaznaczę jeszcze że wysłałem im wiadomość o 23:00 przyszła od razu, księgowanie również bo blikiem płacone. Inna firma powiedziała że nie ma opcji żeby do 4 min nie przyszedł klucz na email bo to z automatu idzie po zaksięgowaniu

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wszystko masz w ofercie i tu ci odpisują sprzedający i nie chcą żebyś otwierał dyskusję ale żebyś wszystko wyjaśnił musisz ją otworzyć, chyba że nie chcesz wyjaśnienia albo kasy.

oznacz moderatorów

IzcoN4
#8 Zapaleniec#

Dyskusje otworzyłem wczoraj

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

24 godz na odpowiedź bez weekendu!

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

tak się ma że treści cyfrowe nie podlegają zwrotom to raz (powinno być w ofercie sprzedaży z zakładce zwroty lub na AL adnotacja kupujesz od prywatnego sprzedającego i nie możesz zwrócić), a dwa to w ofercie masz chyba napisane kiedy dostaniesz kod / pasy /dostęp do tego co kupiłeś, a jeśli to allegro prywatnie to na wysyłkę to sprzedający ma chyba 7 dni jak nie pisze

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@az1rael kolejne gdybanie, muszę przestać odpisywać na takie posty 😞

Ja wywnioskowałem ze zakup od firmy i było dostępne anulowanie 🙂

a po anulacji mają 2tygodnie na oddanie mi pieniędzy

________
Κώστας
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

napisał wyraźnie jak się to ma do konta steam z emailem a to oznacza że zakup AL bo tylko tam odsprzedawane są konta steam na allegro są wystawiane na sprzedaż kody do aktywacji vpn nie polecam lub na koncie steam ale własnym

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Możesz od razu zacząć od dyskusji, nawet należy. Tego typu zakupy często stwarzają problemy: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów