anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowałem zakup opłacony i mimo to paczka przyszła

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:57171300
#8 Zapaleniec#

Dokonałem zakupu części używanej , płaciłem blikiem i po 30 minutach anulowałem, sprzedający nie zwrócił mi pieniędzy tylko wysłał paczkę, po rozpoczęciu dyskusji dowiedziałem się że on nie miał żadnej informacji o tym że anulowałem zakup, paczka przyszła do paczkomatu i jak by tego było mało to została umieszczona w multiskrytce wraz z przesyłką z poza allegro, i teraz pytanie co ja mam zrobić 

 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:57171300 jeśli w zakłądce ,, moje zakupy ,, transakcja figuruje jako ,, anulowana ,, to sprzedawca ma taką samą informację u siebie i próbuje zrobić Cię w bolo , zweryfukuj to i domagaj się od sprzedawcy pokrycia kosztów .

oznacz moderatorów
Client:57171300
#8 Zapaleniec#

W aplikacji widnieje jako anulowana, normalnie to bym paczki nie odebrał , ale co zrobić w przypadku gdy jest ona w paczkomacie wraz z przesyłką którą chce odebrać 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Masz anulowaną a więc sprzedajacy powinien mieć taką informację a jak wysłał to jego problem, jak odbierzesz z tego względu że są w skrytce 2 to sprzedajacy musi opłacić zwrot a Tobie i tak musi zwrócić środki.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:57171300 no i mamy patową sytuację, bo anulowanie to odstąpienie a towar nie jest Twój, i nie masz prawa odbierać paczki a jak odbierzesz musisz oddać na swój koszt bo tak jest przy odstąpieniu 😞 ale paczka jest w multiskrytce i co z tym zrobić ?

Ja bym spróbował zgłosić w automacie mam uwagi do paczki i włożyć ją z powrotem do skrytki powinna jako reklamacja wrócić do sprzedawcy 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Monika__L
#15 Entuzjasta#

po mojemy anulowałeś po tym jak on wygenerował etykietę. Inaczej etykieta by nie wyszła.

Oddał kurierowi zanim sie dowiedział że anulowałeś.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Monika__L Zapewne tak było jak piszesz ALE !! sprzedawca dla własnego bezpieczeństwa przed podjęciem zlecenia do realizacji powinien zmienić jego status wówczas przycisk anulowania przestaje być dostępny dla klienta . Nie zrobił tego .

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@mdrogeria ostatnio ktoś raportował na forum że allegro się rozjeżdżają czas anulowania z czasem nadania o kilka do kilkunastu minut chyba red ale pewny nie jestem. Może tu było podobnie

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@az1rael nie miałem przypadku , wręcz zdarzają się telefony ,że się pomylił i chce anulować , a nie ma przycisku .

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:57171300 Ta dyskusja jest przez Allegro? a Ty co masz w zakładce "Moje zakupy" jaki status.

oznacz moderatorów
Client:57171300
#8 Zapaleniec#

W zakładce "moje zakupy " status jest że zakup anulowany 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jak tak masz to się nie przejmuj to problem sprzedającego, napisz do niego po wyjęciu że ma sobie odebrać albo niech opłaci odesłanie. Będą problemy to poproś o pomoc Allegro.

oznacz moderatorów
Client:57171300
#8 Zapaleniec#

Czyli radzisz żeby odebrać paczkę i później dyskutować z sprzedającym o zwrocie ? 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie dyskutować to poinformować o zaistniałej sytuacji, niech odbierze sobie.

oznacz moderatorów