anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowałem zakup - Sprzedawca nie otrzymał pieniędzy , a z mojego konta ubyły środki.

PATEJ
#7 Wielbiciel#

Anulowałem zakup kilka sekund po kliknięciu kup. Sprzedawca nie otrzymał pieniędzy , a z mojego konta ubyły środki. Nie mam jak odzyskać pieniędzy !!!

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

LEW433
#21 Demiurg#

@PATEJ Wrócą do 3 dni.

oznacz moderatorów

PATEJ
#7 Wielbiciel#

Minęły już 2 tygodnie i nie mam zakupionego towaru ani zwrotu na konto . I nie ma się gdzie upomnieć, pozostaje mi chyba jedynie próba na policji. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@PATEJ Oczywiście zakup był przez Allegro!

oznacz moderatorów

PATEJ
#7 Wielbiciel#

oczywiście, sprzedający napisał,że nie ma towaru i prosi o zwłokę ok 2 tyg. wnioskuję że nie dostał pieniędzy i gra na zwłokę , a z mojego konta pieniądze poszły , wynika ,że nikt nie ma pieniędzy oprócz allegro. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@PATEJ Dyskusję prowadzisz przez Allegro?

oznacz moderatorów

PATEJ
#7 Wielbiciel#

nie mam jak, ponieważ w dyskusji , pierwsze pytanie : nie otrzymałem towaru po wpłacie ````

To zamówienie nie zostało opłacone ``` jak nie opłacone jak pieniądze z konta poszły :(, allegro sobie przywłaszczyło 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

PATEJ
#7 Wielbiciel#

Napisałem  i zobaczymy co dalej ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@PATEJ Powodzenia!

oznacz moderatorów

PATEJ
#7 Wielbiciel#

👍

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@PATEJ Jaki masz status płatności w zakładce Kupione przy tym produkcie? Zakończona? Jeśli tak, to sprzedający wpłatę otrzymał i Ci jej nie zwrócił. Gdyby zwrócił, otrzymałbyś powiadomienie mailowe od Allegro, że sprzedawca oddał pieniądze. Dyskusji mu nie założysz, bo zakup jest anulowany. Jeżeli status płatności jest inny, a zakup widnieje jako nieopłacony, kontaktuj się z Allegro przez odpowiedni formularz lub na czacie tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=897a78b3-59d5-48dc-ace4-c27507e9a17f

Wczoraj otrzymałeś w linku nieodpowiednią ścieżkę formularza.

W każdej innej sprawie dotyczącej tego zakupu, poza płatnością, pisz do Allegro tędy; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a

oznacz moderatorów