anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowalem zakup, nie dostałem pieniędzy.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:101849965
#7 Wielbiciel#

Witam. Zakupiłem używany telefon za 120zł + dostawa. Po kilku godzinach anulowalem zakup, sprzedający nie odpisuje na wiadomości, oraz nie zwrócił pieniędzy, dodam że zakup anulowalem 14 czerwca o 17:45, z tego co widzę to nie nadal paczki, otworzyłem dyskusje, lecz dalej nie odpisuje 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
az1rael
#21 Demiurg#

zakup na allegro lokalnie? 

oznacz moderatorów
Client:101849965
#7 Wielbiciel#

Na zwykłym allegro 

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Od firmy czy od prywatnego sprzedawcy? Minal deklarowany czas na wysylke przez sprzedawce?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Załóż dyskusję, zaraz zwróci: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów
Monika__L
#15 Entuzjasta#

przecież założył.

Jak widzisz, nie jest to lek na całe zło wyrządzane przez sprzedających

oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

Zanim napiszesz - przeczytaj.

To jest bardzo duży problem na AG.

 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:101849965 anulowanie zakupu to odstąpienie i sprzedawca ma do 14 dni na zwrot kasy, więc zakup meliskę na allegro i czekaj bo jak byś mi założył za to dyskusje to kasę dostał byś ostatniego dnia 😞

Art. 32. 1. Przedsiębiorca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia towaru.

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Monika__L
#15 Entuzjasta#

on założył dyskusję przecież.

anulowanie to 48 h na zwrot środków.

on nie odstąpił, żeby mieć 14 dni

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Monika__L to jest tylko zalecenie allegro nie poparte żadnymi przepisami 🙂 Ustawa jest ważniejsza 🙂 Nigdzie nie pisałem żeby założył dyskusję, przeczytaj na spokojnie mój post 😄

Samo allegro pisze że anulowanie to odstąpienie !!!

________
Κώστας
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:101849965 w prowadzonej dyskusji, poproś o pomoc pracownika Allegro. Sprzedający ma 24h w dni robocze na odpowiedź w dyskusji, więc poczekajmy na jego wiadomość. Nie martw się zakupy na Allegro są bezpieczne w ostateczności będziesz mógł złożyć wniosek o rekompensatę z Allegro Protect

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

Sprzedawca to nie robot.

Daj mu czas - jak Cię "nagli" - to do niego zadzwoń.

Bądź człowiekiem i daj innym normalnie funkcjonować. To, że Ty chcesz coś teraz, naraz, natychmiast - nie oznacza, że to zostanie w ten sposób zreazlizowane.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów
milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@Client:101849965  Piszesz w swoim poście że sprzedający nie odpisuje na wiadomości a teraz odbierze?

oznacz moderatorów
zdunek_11
#8 Zapaleniec#

Ludzie,czy wyście zwariwali, sprzedający to niejednokrotnie firma, firma działa w godzinach od do, przyczym ma nie tylko jedno ale parę, paręnaście zamówień dziennie. Jeśli ogarnia to jedna osoba to trzeba czasu zanim odpisze, zareaguje. Najprościej jest po 5 min się denerwować ze nie odpisuje i cyk negatywny komentarz. Jak chcesz telefon na już to idź do sklepu. Kup, za chwilę oddaj. A nie rób syfu na allegro. 

oznacz moderatorów