anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie anulacji

lonewolf99
#7 Wielbiciel#

Kupiłem produkt lecz następnego dnia znalazłem ten sam produkt w promocji wiec anulowałem zakup (jednakże produkt był już w drodze a jak się okazało potrzebowałem produkt "na dziś") Mam więc pytanie jak anulować anulowanie zamówienia?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

@lonewolf99 Nie da się anulować anulowanego, ale jak jest w drodze to oznacza że nie można było anulować tylko zrobić zwrot! możesz odebrać a sprzedający nie zwróci Ci śrdoków, możesz nie odbierać a wróci do sprzedającego - jak anulowałeś przed wysłaniem. Najlepiej skontaktuj się ze sprzedającym i uzgodnijcie.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@LEW433 brak możliwości anulowania anulowanego zamówienia może być czynnością abuzywną

Słownik języka polskiego PWN*

anulować «unieważnić lub odwołać jakieś zarządzenie lub zobowiązanie»
 
 
nowomowa allegro niszczy system
wg allegro anulować można zamówienie przed jego wykonaniem
a po wykonaniu już nie
 
oczywiście allegro ma opóźnienia, więc my już mieliśmy w/w przypadki
czyli kupujący anulował zamówienie już po wysłaniu towaru
pisałem o tym w innych wątkach
 
allegro nowomową samo powoduje problemy
bo @lonewolf99 jeżeli uznamy, że anulowanie = odstąpienie od umowy
to @lonewolf99 nie jest już właścicielem towaru więc jak go odbierze to będzie to kradzież czy nie?
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To tylko system a tam się zdarzają różne wpadki, czytaj cuda.🤗

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@lonewolf99 jak paczka jest wysłana nie można już anulować chyba, że zgłosiłeś zwrot . Poinformuj sprzedawcę i odbierz pierwsza paczkę.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@LEW433 to nie cuda tylko bzdury na allegro

tak jak rady @Client:44052296 

tu masz interpretację w/w sytuacji wraz zaleceniami zmian statusów wysyłek

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/powiadomienia-dla-kupujacych-o-zmianie-statusu-zamowienia-doste...

cyt:

Jeśli realizujesz zamówienia szybko – na przykład w ciągu 24 godzin – Twoim klientom wystarczy jedno powiadomienie o wysyłce.

 

pisałem o tym tutaj z rok temu - allegro nie zmieniło swoich bzdur i rodzi to konflikty

oznacz moderatorów