anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie na allegro jak potem zwrócić paczkę

pawlito241
#7 Wielbiciel#

Nie mogę wypełnić nic bo piszę mi że status jest Anulowany jak mam zwrócić paczkę i dostać kasę kupiłem coś potem anulowałem i chłop do mnie napisał i mi wysłał paczkę 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@pawlito241 Po anulowaniu niepotrzebnie odbierałeś paczkę. Trzeba było nie odbierać. Teraz odeślij towar na swój koszt i zażądaj zwrotu całej wpłaty, czyli kosztu towaru + kosztu wysyłki do Ciebie. Jeżeli anulowałeś przed wysyłką, masz prawo żądać też kosztu odesłania, bo w takiej sytuacji sprzedawca wysłał towar na swój koszt i swoje ryzyko. Jeżeli będziesz miał problem z odzyskaniem kosztów, poproś o pomoc Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=897a78b3-59d5-48dc-ace4-c27507e9a17f

Sprzedawca otrzyma odpowiedni komunikat.

oznacz moderatorów

pawlito241
#7 Wielbiciel#

Wiesz co ja 1 raz robiłem na Allegro zakupy a zrobiłem Anulowanie i chłop do mnie napisał a ja mu odpowiedziałem że się zgadzam i mnie się spytał tylko czym zapłacę to mu powiedziałem że kurier za pobranie no ale dzięki może za pomoc 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@pawlito241 skoro mino anulowania zgodziłaś się na przyjecie paczki za pobraniem to w czym problem 🙂 

Zwrot można zawsze zrobić jak był zakup od firmy, pakujesz, wypełniasz pismo odstąpienie 14 dni i wysyłasz na adres firmy 🙂 Nie trzeba robić tego przez allegro 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

pawlito241
#7 Wielbiciel#

No powiedzmy że zrobiłem i chcę wysłać 2 razy mam płacić za kuriera nie miałem Smart i ile się czeka żeby odzyskać kasę i na jakiej stronie mogę wypełnić pismo odstąpienie 14 dni 

oznacz moderatorów