anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie nieopłaconej transakcji która nie została wycofana po mojej prośbie podczas licytacji.

Alda40
#7 Wielbiciel#

Poprosiłam dwukrotnie o anulowanie mojej oferty w czasie trwania licytacji. Niestety sprzedający nie unieważnił mojej oferty. Brałam udział jeszcze w innych licytacjach u tego allegrowicza i wygrałam kilkanaście ofert, w sumie mam do zapłacenia również ten przedmiot który miał być anulowany. Przy próbie opłaty wliczone zostały wszystkie przedmioty, w tej chwili nie mogę usunąć już tego przedmiotu który miał być wycofany. W jaki sposób można go usunąć, jeżeli transakcja jest jako nieopłacona. 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

Sprzedawca nie ma obowiązku odwołać oferty w licytacji po przesłaniu prośby o odwołanie. W zasadzie teraz powinieneś zapłacić wszystko. Jeśli były to licytacje wystawione przez firmę, możesz odstąpić od umowy i nie musisz płacić nic. Usunąć przedmiot nieopłacony można, ale to nie jest równoznaczne z brakiem obowiązku zapłaty. Aby usunąć zaznacz na górze "nieopłacone", kliknij niżej "wszystkie" i na dole pojawi się "usuń".

oznacz moderatorów

Alda40
#7 Wielbiciel#

Tak, tylko ja poprosiłam, że w zamian będę licytowała inne spodnie w mniejszym rozmiarze, mógł odpisać, że nie odwołuje ofert. Nie chciałabym usuwać zakupionych przedmiotów tylko ten jeden. Allegrowicz napisał, że mogę zapłacić tradycyjnym przelewem. Dziękuję za podpowiedź.

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@xyz96 

Jeśli umowa została zawarta w drodze aukcji publicznej konsumentowi nie przysługuje prawo odstąpienia.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:79179573 Licytacje na Allegro nie są aukcjami publicznymi.

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

Fakt.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

Alda40
#7 Wielbiciel#

Podczas licytacji miałam opcję odstąpienia od dalszej licytacji.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

gratuluje pomysłu na życie

psuć Sprzedawcom aukcje

a może przyjąć zasadę

dałam słowo że zapłacę za towar i to zrobić?

oznacz moderatorów

Alda40
#7 Wielbiciel#

Tylko ja jedna brałam udział w licytacji, więc nie miałam możliwości dać szansę innym, mądralo.

oznacz moderatorów

Alda40
#7 Wielbiciel#

Gdyby licytowała chociaż jedna osoba jeszcze nie miałaby teraz tego problemu, a rezygnację wysłałam zaraz po rozpoczęciu licytacji, ponieważ zorientowałam się, że spodnie mogą być jednak za duże, na akcji nie były podane wymiary tylko sam rozmiar.

oznacz moderatorów