anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie zamówienia opłaconego kartą

motylzerca
#1 Nowicjusz#

Pierwszy raz anulowałam zamówienie opłacone kartą Visa, zaraz po wykonaniu płatności.  Anulowanie wyniknęło z faktu, że przez pomyłkę wybrałam błędny adres dostawy, a zorientowałam się dopiero po opłaceniu. Zgodnie z informacją podaną przez Allegro, sprzedający ma 2 dni robocze na zwrot środków. Kontaktowałam się ze sprzedającym i przesłał mi potwierdzenie zwrotu, jednak ja żadnego zwrotu na konto nie otrzymałam. Gdzie mogę uzyskać pomoc w tej sprawie. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kostas11
#21 Demiurg#

@motylzerca anulowanie to odstąpienie a zgodnie z ustawą sprzedawca ma do 14 dni na zwrot, 2 dni to zalecenia allegro 🙂 Skoro wykonał zwrot kasy to dotrze do 3 dni roboczych, zapewne będzie jutro 😞 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@motylzerca Sprzedający zleca zwrot ale po anulowaniu dostajesz maila od Allegro i w ciągu 3dni trafią tam skąd wyszły.

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Zgodnie z ustawą sprzedający ma na to 14 dni. Oprócz tego musisz doliczyć czas powrotu kasy na kartę. Ostatnio jak zaczęłam swojej kasy szukać po 3 dniach od zwrotu to pomoc allegro napisała, że na mastercard powinna kasa wrócić w ciągu doby, a na vise w ciagu 7 dni. To wyszło, że mastercard max 4 dni, visa 10 dni albo coś około tego.  Realnie nie było tak źle i na 4rty dzień wpłynęło na vise. 

oznacz moderatorów