anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

anulowanie zamowienia przez sprzedającego

14844218
#7 Wielbiciel#

Proszę was o pomoc co mogę zrobić w danej sytuacji. Miałam wystawiona licytacje na Allegro, przedmiot który w niej był uległ uszkodzeniu, a ja pisałam do Allegro z prośbą o usunięcie licytacji. Pani która mnie wtedy obsługiwała zapewniała ze licytacja zostanie trwale usunieta. Nie wchodzę zbyt często na Allegro wiec dziś wchodząc zobaczyłam ze licytacja nie została usunięta lecz trwała dalej. Zakończyła się a pan wygrywający wpłacił pieniądze. Zwróciłam pieniądze ponieważ nie miałam przedmiotu fizycznie a byłam pewna ze Allegro usunie licytacje. Pan rozpoczął dyskusje mówiąc ze mam wysłać przedmiot za jaki zapłacił. Co mam zrobić skoro Allegro miało usunąć tą licytacje ? Zwróciłam pieniądze ale co dalej skoro nie jest to z mojej winy, bo starałam się o to aby była usunięta

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mwmonety
#21 Demiurg#

Sprzedawca może anulować aukcje jedynie na prośbę kupującego oraz w przypadku kradzieży lub zniszczenia . Warto mieć to udokumentowane ,więc w Twoim przypadku nie powinni robić problemów skoro problem z towarem był zgłaszany a kupujący otrzymał zwrot pieniędzy.

oznacz moderatorów

14844218
#7 Wielbiciel#

A co w takim razie zrobic z kupujacym który mówi że nie zakończy sporu i nie zostawi tego w taki sposob bo ma otrzymac zakupiony przedmiot. Zwróciłam pieniadze, wytłumaczyłam mu z jakiego powodu nie mam wyslac a on dalej nie chce zamknac dyskusji

oznacz moderatorów

lyro
#9 Pomysłodawca#

Jeżeli zwróciłaś kupującemu pieniądze i odpisałaś w dyskusji dlaczego anulowałaś zamówienie to poproś allegro o pomoc. Nic więcej nie możesz zrobić.

oznacz moderatorów

preshop
#10 Popularyzator#

ewentualnie czekać na negatywa w odwecie 😕

oznacz moderatorów