anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowany wniosek o raty PayU

mkowalczewska
#1 Nowicjusz#

prosze o pomoc. sprzedawca potwierdził mnie, że ma towar na stanie, więc kupiłam go poprzez raty payU (raty 0), po zatwierdzeniu wniosku kredytowego przez bank po godzinie otrzymałam wiadomość, że wniosek anulowano: dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Niestety sprzedawca poinformował nas, że nie może zrealizować Twojego zakupu, ponieważ nie dysponuje wybranym przez Ciebie towarem. Dlatego musimy anulować Twój wniosek o Pożyczkę". dodam, że próbowałam już kupić ten sam przedmiot u kilku sprzedawców i u każdego jest ten sam problem. czy ktoś spotkał się z tym samym?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

A niby skąd mamy wiedzieć czy jest problem z tym towarem skoro nie wiemy co chcesz kupić, możliwe że ceny szaleją i po akceptacji wniosku cena się zmieniła.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@mkowalczewska Widocznie przedmiotu, który chcesz kupić brakuje wszędzie. Prawdopodobnie ci sprzedawcy, u których chcesz kupić sprzedają w dropshopingu > danego towaru zabrakło u centralnego dostawcy, u którego się wszyscy zaopatrują ( a przypadkiem towar nie jest z Chin ? )

oznacz moderatorów