anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowany zakup - brak zwrotu pieniedzy

Client:103880575
#2 Obserwator#

Witam, zakupiłem towar od sprzedającego 1.05 po kilku minutach zorientowałem się ze to jednak nie to co chciałem wiec anulowałem zakup, otrzymałem zwrot pieniedzy od sprzedającego 2.05 rano, ale problem pojawił się znów gdyż pieniadze jakims cudem przelały się jakby same na adres allegro, mam potwierdzenie przelewu itp. Jak mam je odzyskac i gdzie się zgłosić?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:103880575, co masz na myśli, pisząc, że pieniądze "przelały się same na adres Allegro"? Z tego, co widzę, metodą płatności był BLIK - zwrócone pieniądze trafiają na Twoje konto. Szukając zwrotu kieruj się datą zakupu danego przedmiotu. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:103880575
#2 Obserwator#

Rozmawiałem teraz z Panią z bankowości, która powiedziała ze wychodzni na to ze zwortu jeszcze nie było, widnieje tylko jedna operacja w ktorej pieniadze zostaly przelane do sprzedającego pieniądze widziałem na koncie ponieważ odblokowało się saldo, więc jak dobrze rozumiem, zwrot jeszcze nie doszedł i pozostaje czekać ?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:103880575, widzę, że 1 maja sprzedający poprawnie sfinalizował zwrot środków w wysokości 402 zł.

Zwrot od sprzedającego powinieneś otrzymać w ciągu 3 dni roboczych. Gdyby tak się nie stało, daj, proszę, znać. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:103880575
#2 Obserwator#

Okej dziękuje za odpowiedź w takim razie czekam, dam znać.

oznacz moderatorów