anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aplikacja Allegro przestała działać

Client:41173320
#8 Zapaleniec#

Witam.
Używałem aplikacji mobilnej Allegro na telefonie z Androidem. Wszystko działało ok ale ostatnio przywróciłem ustawienia fabryczne na telefonie bo mi mulił i okazało się że aplikacja w sklepie play jest niezgodna z moim urządzeniem i nie mogę jej zainstalować. Chyba wymaga już nowszego androida. Skąd mogę ściągnąć starszą wersję aplikacji żeby działała na Android 5 ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Mateusz-M215
#1 Nowicjusz#

ja mam to samo. Loguję się i przeglądam allegro przez przeglądarkę firefox na telefonie. widziałem starsze wersje do pobrania na chomiku ale jeszcze ich nie sprawdzałem.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Mateusz-M215, aplikację Allegro pobieraj jedynie z zaufanych źródeł - np. Google Play. Aktualna wersja aplikacji wymaga androida 7.0 (lub nowszego).

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@mr_oma  To wcale tak być nie powinno. Każda szanująca się firma sama udostępnia własne aplikacje dla klientów, również  starsze wersje.

Wyjątkiem jest może jedynie Microsoft,  ale w tym przypadku  chodzi o biznes, o sprzedaż  nowego oprogramowania, kosztem starszego.

Czy  serwis Allegro nie jest zaufanym źródłem?  Nie może udostępniać własnych aplikacji?

Tak właśnie się objawia  allegrowa dbałość o klientów.

 

 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@br., dziękuję za Twoje uwagi. Nie udostępniamy aplikacji kanałami poza sklepem, ponieważ chcemy mieć pewność, że nie narażamy użytkowników na niebezpieczeństwa. Jeśli chodzi o aplikacje mobilne, z tego, co wiem, nie jest powszechną praktyką udostępnianie ich poza sklepem.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów