anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aplikacja mobilna

Krzysiek_jagla
#7 Wielbiciel#

Witam 

Po wczorajszej aktualizacji aplikacji wywala mi aplikację , włączę aplikację i wystarczy że kliknę moje allegro i aplikację wywala , jedynym sposobem jest wyłączenie internetu potem włączenie aplikacji i spowrotem włączenie internetu wtedy działa prawidłowo . Proszę o pomoc 

system iOS 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Krzysiek_jagla Cześć. Spróbuj wyczyścić historię aplikacji, a także odinstaluj aplikację i zainstaluj ją ponownie. 

Jeśli problem będzie się powtarzał, to prześlij mi informacje o wersji Twojego systemu iOS, wersji aplikacji, a także nagranie ekranu, na którym widać opisaną przez Ciebie sytuację. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Krzysiek_jagla
#7 Wielbiciel#

Już przed napisaniem posta zresetowałem tel , usunołem aplikację , wyczyściłem historię , nic nie pomogło problem jest nadal .

IMG_2162.png

IMG_2161.png

  

oznacz moderatorów

Lakiery_Adamczak
#9 Pomysłodawca#

Podłączam sie pod ten problem. Te same objawy, telefon resetowany, aplikacja ponownie zainstalowana (juz 4 razy) . Iphone 12 pro max. Czy jest juz rozwiazanie problemu?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Krzysiek_jagla @Lakiery_Adamczak dopytuję dział techniczny, dam znać gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Krzysiek_jagla @Lakiery_Adamczak dział techniczny już pracuje nad tym problemem, przy kolejnej wersji aplikacji nie powinien już występować. Gdy tylko pojawi się opcja aktualizacji, wykonajcie proszę to działanie, a problem nie powinien się powtórzyć. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów