anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Asi jsem udělal špatně odeslání vráceného zboží

MAMY ROZWIĄZANIE!
tb444
#7 Wielbiciel#

Při posílání vráceného zboží přes PPL box jsem naskenoval kód, objevil se fromulář, kde bylo napsáno: vložte svůj e-mail. V poli pro vložení e-mailu byla předvyplněná adresa s nějakým kódem na allegro.pl nebo .cz, ale jelikož to psalo vložte svůj e-mail, tak jsem to smazal a napsal tam svůj. Dvířka se otevřela a vložil jsem balík. Předpokládám, že dojde - ale zřejmě o tom Allegro díky mé mailové adrese nebude mít informaci. Přišlo mi potvrzení o převzetí od ppl, ale na stránce historie mých nákupů je zásilka po několika hodinách stále ve stavu deklarováno vrácení. Bude to problém? Dá se to nějak řešit? Díky.

 
 

 

 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1
m_david
Expert Allegro.cz

@tb444 Problém to nebude 🙂 Nějaká prodleva při sehrávaní dat tam bývá, ale I kdyby nakonec nedošlo k provázání zpětné zásilky systémově, a Vy jste tak neviděl její zpětný pohyb v Historii nákupů, to důležité, tedy doručení zboží zpět prodejci, proběhne v pořádku.

Pro sledování zásilky pak můžete využít rozhraní PPL a kdyby bylo potřeba například prokázat doručení zásilky prodejci, i nám bude link na PPL stačit.

   Marek
   Moderator

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów