anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

AUTOMAT DO POMPOWANIA KÓŁ FLY-SPEED FS-303B -nie otrzymałem monet

atekien
#7 Wielbiciel#

Dlaczego po dokonaniu zakupu W/W przedmiotu nie zostały mi przyznane monety,które były przypisane do aukcji.Chciałbym zaznaczyć iż aplikację mobilną allegro mam już zainstalowane od wielu lat.Bardzo proszę o pomoc w mojej sprawie.

Z góry dziękuję

Andrzej [edycja] z Białegostoku

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@atekien Cześć. 🙂 Nie wystarczy mieć zainstalowaną aplikację. Żeby monety mogły zostać przyznane, musisz dokonać zakupu z aplikacji. Widzę, że transakcję sfinalizowałeś przez komputer.  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Bo monety są dla tych "chytrych" i "sprytnych".

Pierwszy warunek spełniłeś, niestety, zabrakło Ci sprytu.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@maxr01  Ojej :). Mocne

oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#

Prawdziwe 😉

 

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Tak. Mocne i prawdziwe.

Na tym "nacinają" się kupujący. 

Zakupy dokonuję na All - sporo, ale ostatnio więcej w innym serwisie - po prostu taniej i prościej.

Na All - same "haczyki". Niby coś masz, ale jednak nie masz. A o sprzedających - nawet szkoda wspominać, co Allegro z nimi wyczynia. 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Są monety ale ich nie ma. 

A lektura regulaminu przyznawania trwa dobę 🤣 NIE WARTO dla monet kupować lepiej oszczędzać pieniążki na węgiel.

oznacz moderatorów