anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Automat odpowiada w dyskusji allegro

Twisteddjoker
#8 Zapaleniec#

Zakup dnia 19.11
Produkt dostarczony do mnie 21.11
Zwrot nadany 21.11 (okazało się że członek rodziny dla którego dokonałem zakupu rozmyślił się)
Zwrot dostarczony 23.11
Dyskusja rozpoczęta 05.12 z powodu braku zwrotu środków (prawie 1000zł)
20min po rozpoczęciu dyskusji odpisał mi ten sam automat który odpisywał w zwykłych wiadomościach allegro, coś mniej więcej:

,,Dziękujemy za wiadomość, na wszystkie pytania staramy się odpowiedzieć jak najszybciej. Na wiadomości odpowiadamy zgodnie z kolejnością ich otrzymywania - powielanie zapytania spowoduje opóźnienie w uzyskaniu odpowiedzi."

W dniu 06.12 poprosiłem o pomoc allegro, na którą znowu ten sam automat sprzedającego wysłał ,,kopiuj / wklej" wiadomość.

Czy takie automatyczne odpowiedzi wliczają się w udzielenie odpowiedzi w ciągu 24h?

Jeśli sprzedający tylko w ten sposób będzie mi odpowiadał to w jakim czasie allegro coś zrobi by sprzedający zareagował/zwrócił środki?

Za pomoc z góry dzięki.

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

To nie jest prawda ze trzeba czekać 14dni żeby dać możliwość złożenia wniosku do AP.

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@Twisteddjoker znaczy ja mam takie wrażenie, że to jest OSA 🤔

oznacz moderatorów

Twisteddjoker
#8 Zapaleniec#

,,OSA"?

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Twisteddjoker oficjalny sklep allegro osa w skrócie

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Osądzanie siebie we wlasnych sprawach to do nich pasuje... jakby sobie autokombo odpalili automat allegro w dyskusji  kontra automat bot osa to kupujący by ze statości zszedł i po problemie 😄

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@az1rael ta sprawa nie dotyczy OSA, ani żadnego innego konta związanego z Allegro. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Twisteddjoker
#8 Zapaleniec#

Nie mam pojęcia czym jest OSA, jestem jedynie zainteresowany jak najszybciej można rozwiązać mój problem.

Sprzedający wysyła - wróć - automatyczna odpowiedź wysyła również nr. pod który można dzwonić w sprawach pilnych jednak od kilku dni nie mogę się nawet tam dodzwonić.

A nie ukrywam w okresie przedświątecznym brakujące prawie 1000zł jest w jakimś stopniu odczuwalne

oznacz moderatorów