anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Automatyzacja wyszukiwania - lista zakupów

MAMY ROZWIĄZANIE!
Alo2
#7 Wielbiciel#

Na allegro sprzedaje wiele podmiotów, a wysyłka Smart nalicza się tylko gdy mniejsze elementy kupujemy u tego samego sprzedawcy.

Chciałbym aby na Allegro była opcja utworzenia "listy zakupów", czyli obserwowanych / poszukiwanych towarów, która automatycznie wyszukiwała by sprzedawców którzy mają poszukiwane przeze mnie produkty (nawet jeśli nie wszystkie dostępne, nawet jeśli nie wszystkie najtańsze, etc.).

Przykład 1: szukam kabla usb-c, etui oraz szkła ochronnego do mojego telefonu, dodaję poszczególne pozycje wraz z filtrami i otrzymuje listę sprzedawców którzy mają poszukiwane przeze mnie produkty 

Przykład 2: szukam etui na 4 różne telefony dla całej rodziny, żaden sprzedawca nie ma wszystkich i po odpowiedniej informacji dostaje listę sprzedawców którzy mają po 3, a dalej tylko po 2 z poszukiwanych przeze mnie produktów.

Wydaje mi się że daliby się to ogarnąć po przez kombinowane wyszukiwanie zaawansowane - kilku produktów. 

Mam nadzieję że uda się wprowadzić taką funkcję!

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Alo2 a czy takiej funkcji nie spełnia istniejąca już opcja 'szukaj wielu"? 
Ona działa dokładnie w opisany przez Ciebie w przykładzie 1 sposób, a każdą ofertę możesz dodać do "obserwowanych" jeśli w danym momencie nie chcesz jeszcze decydować się na zakup. 

la_nika_0-1690901457348.png

I dostajemy takie wyniki (czyli listę sprzedających, którzy mają wszystkie szukane przedmioty):

la_nika_1-1690901516142.png

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Alo2
#7 Wielbiciel#

O. To wygląda jak funkcja której szukałem od dawna... Ostatnio używałem głównie aplikacji mobilnej - stąd zdziwienie.

 

Bardzo dziękuję za pomoc! To rozwiązanie które warto przenieść do aplikacji (i promować!).

 

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Alo2 super, cieszę się, że mogłam pomóc! Aplikacja jest wciąż rozwijana i niewykluczone, że niedługo ta opcja będzie dostępna także w aplikacji. Pozdrawiam! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów