anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błąd systemu

rondel4
#7 Wielbiciel#

Witam,

wczoraj zakupiłem lancuszek dla żony. Wszystko było okey, koszyk - zapłać- platnosc blikiem i potwierdzenie transakcji w aplikacji bankowej. Niestety wchodząc na konto allegro po dokonaniu płatności, w zakładce moje zakupy nie widnieje pozycja dokonanego zakupu. Sprzedający nie ma w systemie takiej transakcji ani pieniędzy które przelałem. Gdzie mam się udać z takim problemem? Proszę o pomoc. 

 

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@rondel4, jesteś pewien, że był to zakup na Allegro? Nie widzę go ani na Twoim koncie Allegro, ani Allegro Lokalnie. Otrzymałeś mejlowe potwierdzenie dokonania zakupu?

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

rondel4
#7 Wielbiciel#

Nie dostałem potwierdzenia zakupu, ale mam potwierdzenie dokonania wpłaty. 

oznacz moderatorów

rondel4
#7 Wielbiciel#

Nie otrzymałem żadnego potwierdzenia zakupu. Natomiast mam potwierdzenie przelewu. Zwrotu pieniędzy nie dostałem na konto. Wygląda to na jakiś błąd systemu. Pierwszy raz z czymś takim się spotykam.

Screenshot_20220208-151249_Write on PDF.jpg

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@rondel4 Prawdopodobnie Twoja wpłata została anulowana. Sprawdzisz to w zakładce Moje zakupy po kliknięciu Szczegóły zakupu i Rozwiń szczegóły zakupu. Jeśli została anulowana, pieniądze wrócą do Ciebie w ciągu około 3 dni. Ponów płatność. 

oznacz moderatorów

rondel4
#7 Wielbiciel#

Zamówiłem lancuszek dla żony. Płaciłem blikiem, przyszło potwierdzenie w aplikacji bankowej wszystko okey - kasa poszła. Natomiast w allegro w zakładce miej zakupy nie widnieje pozycja dokonanego zakupu. U sprzedawcy w systemie też nie ma śladu o takiej transakcji ani pieniędzy, natomiast kasa z moje konta została wysłana. 

 

Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

niby oznajmiła, że nie widzi tych zakupów na obydwu allegrach

wątek: Błąd systemu 

chyba, że klient kupił z innego konta albo co gorsza poza allegro 🤔

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@rondel4, otrzymałam informację, że łańcuszek został zakupiony z konta Allegro innej osoby. Niestety nie mogę przekazać Ci danych właściciela konta, ale zachęcam Cię do dopytania bliskich, czy zakup nie został zrobiony przez kogoś z nich. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów