anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błędna oferta

jozek1960
#8 Zapaleniec#

Mam pytanie kupiłem etui do iPhone 6s w ofercie jest napisane Etui do 6 6s 6plus przesyłka przyszła szybko fajnie ale jest problem że to etui jest tylko do 6 plus który ma większe gabaryty od iPhone 6 6s w związku z tym czy sprzedawca nie powinien zmienić tytuł aukcji.

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

mdrogeria
#21 Demiurg#

@jozek1960 jeśli uważasz ,że otrzymany produkt jest niezgodny z opisem złóż sprzedawcy reklamację .

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@jozek1960 Podaj link do oferty, zobaczymy co faktycznie sprzedawca tam oferował.

 

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

To zależy czy mówisz o jego tytule czy katalogu. Jak to jego tytule to jasne, że tak. Jak o katalogu to to bubel allegro i sprzedający nie wiele tu może. Ciągle roboty to zmieniają w aukcjach według ich widzimisie a nikt przy kilkuset-kilku tysiącach aukcji za nimi nie nadąży. Zgłoś to do allegro, jak będzie im się chciało to zmienią. Ale ostatnio raczej są na etapie utrudniania zakupów niż jakiejkolwiek pomocy.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kaliszaneczka-x nooo, .może to być kolejna ofiara kulawej produtyzacji .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@jozek1960 podaj link, ta informacja była w opisie czy w tytule ? bo allegro łączy produkty i podmienia tytuły szczególnie widoczne jest to na telefonie 😞 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jozek1960 rozumiem, że chodzi o ofertę w zamówieniu nr a3fb9881-ba44-11ec-8cf3-5de2f765e639? Jeśli przedmiot jest niezgodny z opisem oczywiście możesz reklamować lub zwrócić zakupiony przedmiot, czy zgłosiłeś tą ofertę do weryfikacji? 
Możesz to zrobić klikając przycisk "zgłoś naruszenie zasad". 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

jozek1960
#8 Zapaleniec#

https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione/a3fb9881-ba44-11ec-8cf3-5de2f765e639 to jest link do aukcji nie przeczytałem opisu zasugerowałem się tytułem aukcji ale facet co to wystawia powinien napisać że aukcja dotyczy etui 6plus a nie iphone6 6s 6plus

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@jozek1960 Ten link jest widoczny tylko dla Ciebie. Musisz wejść bezpośrednio w aukcję i wtedy skopiować link.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@jozek1960 Cześć. W samym tytule oferty znalazła się informacja o przekątnej ekranu telefonów iPhone 6 plus i iPhone 6s plus (5,5"). Twój telefon, czyli iPhone 6 ma przekątną ekranu 4,7".

Jeśli etui nie pasuje, możesz je bez problemu zwrócić do Sprzedającego w ciągu 14 dni. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

jozek1960
#8 Zapaleniec#

Tak tylko tak jak napisałem że nie czytałem niżej że 6plus ma ekran 5.5"nie mam pretensji do nikogo moja strata tylko myślę że wystawiający aukcje powinien zmienić tytuł na Etui do iPhone 6plus może powinniście zasugerować sprzedającemu zmianę tytułu aukcji bo jednak 6 i 6s różnią się wielkością. Dziękuję za podpowiedzi nie będę reklamował moja strata już zamówiłem taki jak potrzeba.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@jozek1960  Nie wytłumaczysz,  tak tego nie załatwisz.  Moderatorka nie ma mocy sprawczej żeby zmienić opis lub tytuł aukcji, my zresztą też nie, a jeśli zgłosisz poprzez formularz to i tak zajmą się tym jak już sprzedaż się zakończy.

Albo wcale się nie zajmą, bo ważne żeby sprzedaż kwitła i prowizja płynęła szerokim strumieniem.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@jozek1960 Sprzedaż w tej ofercie jest już zakończona 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

jozek1960
#8 Zapaleniec#

Widziałem już zmianę nie mam pretensji do sprzedającego dzwoniłem do niego czy nie można wymienić na etui do 6s ale nie miał proponował zwrot jak dla mnie za dużo zachodu. dzięki za posty na drugi raz trzeba czytać jeszcze opis.

oznacz moderatorów